گران نخرید؛ قیمت حلیم در فردیس اعلام شد
پرینت
#۶٣٧٢
98/02/24 سه شنبه 18:36

گران نخرید؛ قیمت حلیم در فردیس اعلام شد

فردیس نیوز - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردیس نرخ مصوب  اقلام پرمصرف ماه مبارک رمضان اعلام کرد و از تشدید نظارت بر مراکز فروش این اقلام خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز ، اسفندیار قارلقی گفت: با توجه به افزایش تقاضا در خصوص برخی اقلام در ماه مبارک رمضان، با هدف جلوگیری از افزایش قیمت ها و سوء استفاده برخی سودجویان در جهت حمایت از حقوق مصرف کنندگان، نرخ این اقلام پرمصرف در ستاد تنظیم بازار تعیین و طرح تشدید نظارت بر کیفیت و قیمت این اقلام، توسط اکیپ های مشترک دستگاه های ذیربط متشکل از بازرسان ادارات صمت، بهداشت، اتاق اصناف و اتحادیه مربوطه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در راستای حفظ سلامت شهروندان طبخ و عرضه بهداشتی اقلام پرمصرف خوراکی در سفره افطار رمضان، ازجمله حلیم که با افزایش قیمت گوشت، احتمال تقلب در طبخ آن وجود دارد، مورد بازدید و نظارت ویژه است.

رئیس اداره صمت فردیس گفت: بر اساس نرخ مصوب، هر کیلو حلیم ساده به قیمت 15 هزار تومان و هر کیلو حلیم بوقلمون به مبلغ 20  هزار تومان توسط مراکز عرضه در شهرستان فردیس به فروش می رسد.

وی همچنین نرخ هر کیلو زولوبیا بامیه را 18 هزار تومان اعلام کرد و از شهروندان خواست تا مواد خوراکی مورد نیاز خود را از مراکز معتبر خریداری کنند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد را به تلفن 124 واحد بازرسی و رسیدگی به شکایات مردمی گزارش کنند؛ تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز