کشف 900 کیلوگرم گوشت و مرغ فاسد در فردیس

طی بازرسی صورت گرفته توسط کارشناسان دامپزشکی فردیس مقدار 900 کیلوگرم انواع فرآورده های خام دامی غیر قابل مصرف و تاریخ گذشته (گوشت ، مرغ و آلایش) کشف شد

فردیس نیوز - طی بازرسی صورت گرفته توسط کارشناسان دامپزشکی فردیس مقدار 900 کیلوگرم انواع فرآورده های خام دامی غیر قابل مصرف و تاریخ گذشته (گوشت ، مرغ و آلایش) کشف شد.

به گزارش فردیس نیوز، دکتر راهنورد رئیس اداره دامپزشکی شهرستان فردیس در همین زمینه افزود شهرستان فردیس با داشتن بیش از پانصد مرکز عرضه فرآورده های خام دامی نیاز به کنترل و نظارتهای مستمر داشته و  با وجود کمبود امکانات و نیرو، اکیپهای دامپزشکی بصورت مستمر از اینگونه واحدها بازدید کرده و ضمن تذکرات لازم به متصدیان در صورت مشاهده هرگونه موارد غیر بهداشتی و یا عرضه خارج از موازین بهداشتی مراتب را صورتجلسه و متخلفین را به مراجع ذی صلاح معرفی می کنند.

دکتر راهنورد ادامه داد: در بازرسی های انجام شده طی روز گذشته مقدار 900 کیلوگرم انواع مرغ، بال بی خس شده و ... از سه واحد عرضه در سطح شهر کشف و پس از تشخیص کارشناسان مبنی بر غیر قابل مصرف بودن  مقدار 450 کیلوگرم از موارد کشف شده بدلیل فساد بالا و تغییرات ارگانولپتیک مشهود در محل معدوم سازی شد.

وی در پایان به شهروندان اطمینان داد دامپزشکی استان در خصوص حفظ و کنترل سلامت فرآورده های خام دامی هیچگونه اغماضی نداشته و با متخلفین به شدت برخورد می نماید.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه