کشف 45هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده غیر بهداشتی در فردیس
پرینت
#٧٠١٧
99/01/30 شنبه 13:38

کشف 45هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده غیر بهداشتی در فردیس

فردیس نیوز- فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از کشف 45 هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده غیر بهداشتی در این شهرستان خبر داد. 

به گزارش فردیس نیوز ، سرهنگ "بیژن جنتی" با اعلام این خبر گفت: با شيوع ویروس کرونا و تقاضا برای استفاده از اقلام و لوازم بهداشتی، پليس شهرستان فرديس شناسايي و برخورد با محتکران و تولید کنندگان مواد ضد عفوني کننده غیر بهداشتی و حفظ حقوق شهروندان را در دستور کار قرار داد.

وی افزود: در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر فعالیت یک کارگاه تولید مواد ضد عفونی غیر بهداشتی در شهرستان فردیس به پليس امنيت عمومي ، طی بازدید و بررسی این کارگاه،  علاوه بر اینکه محرز شد که فاقد هرگونه مجوز قانونی از مرکز بهداشت شهرستان است، 25 هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده غیر بهداشتی از این کارگاه  کشف شد.

رئیس پلیس شهرستان فردیس همچنین گفت: در راستای مقابله با کرونا با تلاش مأموران کلانتری 11 مرکزی فردیس، 20 هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده غیرمجاز از یک کارگاه در شهرستان کشف شد.

این مقام انتظامی اظهار داشت: با تلاش مأموران نیروی انتظامی پس از هماهنگی با مقام قضائی، در بازرسی از مکان مورد نظر 20 هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده غیر مجاز کشف و یک نفر نیز در این رابطه دستگیر شد.

سرهنگ جنتی در پایان ضمن اشاره به این که مواد مکشوفه به اداره تعزیرات تحویل داده شد، گفت: امنیت و سلامت شهروندان خط قرمز نیروی انتظامی است و پلیس برای مقابله و برخورد با سودجویان با تمام توان خود تلاش خواهد کرد.

 

 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز