کشف ۷۰ دستگاه ماینر غیر مجاز در سیمین دشت

کشف ۷۰ دستگاه ماینر غیر مجاز در سیمین دشت

فردیس نیوز- طبق برنامه‌ریزی انجام شده، مانوری با تعداد ۱۰ اکیپ عملیاتی و در سه  محور قطع و جمع‌آوری انشعابهای غیر مجاز،تعدیل روشنایی معابر،بازرسی و کشف ماینر توسط شرکت توزیع نیروی برق فردیس انجام شد.

مهندس رحمانی مدیر بهره برداری برق فردیس با اعلام این خبر، افزود: با توجه به رصد و پایش مصرف تعدادی از مشترکین از محل چندین اشتراک بازدید و در یک کارخانه تولیدی در شهرک صنعتی سیمین دشت که از تعرفه مخفف صنعت و تولیدی استفاده می نمود تعداد ۷۰ دستگاه ماینر غیرمجاز  کشف و تحویل مراجع انتظامی گردید.

وی ادامه داد: همچنین بیش از  ۲۷ مورد انشعاب غیرمجاز جمع آوری  و با صدور اخطار پیگیری و تکمیل سوابق و به منظور پیگیری قضایی تحویل واحد حقوقی گردید.

مهندس رحمانی تصریح کرد: در بخش مدیریت مصرف و تعدیل روشنایی معابر و به منظور فرهنگ‌سازی بیش از دو کیلومتر از معابر شهرستان که دارای شبکه روشنایی و در رفوژ بلوارها قرارداشت با استفاده از سه دستگاه خودرو بالابر سنگین اعمال گردید.

مدیر بهره برداری برق فردیس در پایان ضمن عذرخواهی از قطع برق چند روز اخیر افزود: از مردم و شهروندان فهیم فردیسی تقاضا میکنیم با مدیریت مصرف و صرفه جویی ده درصدی در مصرف انرژی کمک کنند تا بتوانیم از این شرایط عبور کنیم.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه