کشف کالای قاچاق در فردیس با ارزش بیش از 2 میلیارد

فردیس نیوز - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردیس ارزش ریالی کشفیات قاچاق در شهرستان طی 6 ماهه گذشته را بیش از 2 میلیارد ریال اعلام کرد.

به گزارش فردیس نیوز، اسفندیار قارلقی در نشست ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان فردیس گفت: طی 6 ماهه گذشته در خصوص مبارزه با  قاچاق کالا 308 مورد بازرسی از سطح انبارهای شهرستان انجام شده که طی آن  22 پرونده تخلف تشکیل شده و ارزش ریالی کشفیات قاچاق بیش از  2 میلیارد و 467 میلیون ریال بوده است.

وی با بیان اینکه ۲ هزار و ۶۵۳  انبار در سامانه جامع انبارهای فردیس به ثبت است، افزود: از این تعداد ۲ هزار و ۲۱۱ انبار غیر فعال است، طی بازرسی های انجام شده  243 واحد به تأیید رسیده است.  

رئیس اداره صمت فردیس همچنین با اشاره به انجام گشت مشترک با سایر ادارات در انبارها و واحدهای صنفی سطح شهرستان، از کشف  هزار و 68 صوب پوشاک قاچاق، هزار و 901 قلم لوازم آرایشی و عطاری قاچاق و  168 هزار نخ سیگار از ابتدای سال تا کنون در فردیس خبر داد.

وی همچنین گفت: طی گشت های مشترک با نیروی انتظامی ۴ تن توتون تاریخ گذشته کشف شدکه ارزش ریالی آن در  برآورد اولیه کارشناسان، یک میلیارد تومان بوده و حکم صادره از سوی تعزیرات حکومتی  ۵ میلیارد تومان  است.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه