کشف محموله 5 ميلياردي گوشي تلفن همراه قاچاق در البرز

کشف 407 دستگاه گوشي تلفن همراه قاچاق از يک دستگاه خودرو کاميونت با پوشش حمل چوب

فردیس نیوز فرمانده انتظامي استان البرز از کشف 407 دستگاه گوشي تلفن همراه قاچاق از يک دستگاه خودرو کاميونت که در پوشش حمل چوب درختي اقدام به حمل کالاي قاچاق از مرزهاي غربي کشور مي کرد ، در اتوبان تهران – کرج خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز، سردار « بخشعلی کامراني صالح» در خصوص این خبرگفت: در پي دريافت گزارش هايي مبني بر انتقال يک محموله گوشي تلفن همراه قاچاق توسط تعدادي از عناصر قاچاقچي از مرزهاي غربي کشور به استان البرز بلافاصله پيگيري موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس آگاهي استان  قرار گرفت.

وي با بيان اينکه ماموران با انجام اقدامات فني و پليسي حين کنترل خودروهاي عبوري دراتوبان "تهران - کرج"، به يک دستگاه کاميون ولوو مشکوک شدند و دستور توقف دادند، افزود: در بازرسي دقيق از اين خودرو که به ظاهر حامل بار چوب درختي بود  تعداد 407 دستگاه انواع گوشي تلفن همراه با برندهاي هاي معروف خارجي و فاقد هرگونه اسناد و مدارک گمرکي معتبر که به طرز ماهرانه اي در داخل تاج خودرو ، باک گازوئيل، جعبه هاي بغل و بدنه خودرو جاسازي شده بود، کشف شد.

اين مقام ارشد انتظامي گفت: راننده و سرنشين خودرو پس از انتقال به پليس آگاهي در اعترافات خود مالکيت کالاهاي مکشوفه را نپذيرفتند و اظهار داشتند که اين خودرو را از شخصي در مرزهاي غربي کشور تحويل گرفته و اطلاعي از وجود کالاي قاچاق ندارند.

فرمانده انتظامي استان البرز با بيان اينکه پيگيري موضوع به صورت ويژه در دست بررسي است، بيان داشت: ارزش محموله مکشوفه پنج ميليارد ريال برآورد شده است.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه