کشف بیش از 48 کیلوگرم شیشه در عملیات مشترک پلیسی

فردیس نیوز - فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از کشف 48 کیلو و 400 گرم ماده روانگردان شیشه در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی شهرستان فردیس و پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی ویژه غرب استان تهران خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز، سرهنگ "بیژن جنتی" در این خصوص گفت: در پي اقدامات اطلاعاتي پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی ویژه غرب استان تهران متمرکز بر روي عناصر حمل و نقل مواد مخدر مشخص شد، فردی در زمينه خرید و فروش گسترده مواد روان گردان شيشه در سطح شهرستان فردیس، فعالیت می کند.

وی افزود: بلافاصله موضوع به پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی شهرستان فردیس اطلاع داده شد و اکيپی از ماموران این پليس به همراه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران به مخفیگاه متهم اعزام و پس از تحت نظر قرار دادن آن مکان با رعایت موارد حفاظتی وارد منزل شده و موفق به دستگيری متهم شدند.

این مقام انتظامی گفت: پس از اطمینان از صحت موضوع بلافاصله ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فردیس به همراه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران به مخفیگاه متهم اعزام و پس از تحت نظر قرار دادن آن مکان با رعایت موارد حفاظتی به محل اعزام و موفق به دستگيری یک نفر در این رابطه شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس ادامه داد: در بازرسی از منزل متهم تعدادی کیسه های پلاستيکی حاوی مقدار 48 کيلو و 400 گرم مواد روانگردان شيشه کشف شد.

وی افزود: متهم به همراه مواد مخدر کشف شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه