کتابخانه های عمومی فردیس به 7 باب می رسد
پرینت
#۶١٨٠
97/10/22 شنبه 19:17

کتابخانه های عمومی فردیس به 7 باب می رسد

آقانوری/ مدیر کل اداره کتابخانه های عمومی استان البرز از کلنگ زنی و احداث دو کتابخانه در بخش مشکین دشت شهرستان فردیس خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز، احمدعلی هراتی در حاشیه نشست کتابخانه های عمومی شهرستان فردیس با تقدیر از همکاری مثبت مدیریت شهری مشکین دشت گفت: با همکاری و تعامل  مثبت شورا و شهرداری مشکین دشت و در اختیار قرار دادن دو زمین به اداره کتابخانه های عمومی، دو کتابخانه یکی با متراژ هزار و 200 مترمربع و زیربنای700 مترمربع با استفاده از اعتبارات دولتی در شهرک بعثت و دیگری در خیابان شهید شیرودی در مرکز مشکین دشت در زمینی به مساحت یک هزار مترمربع از طریق تعامل با بانک پاسارگاد و استفاده از ظرفیت خیرین احداث خواهد شد.

وی افزود: مدیریت شهری مشکین دشت در سال جاری به لحاظ پرداخت سهم نیم درصد و توجه به امور توسعه و افزایش زیرساخت های کتابخانه های عمومی، در صدر شهرستان های استان البرز قرار دارد.

مدیر کل اداره کتابخانه های عمومی استان البرز خاطر نشان کرد: توسعه کتابخانه ها می تواند اساسی ترین بستر ارتقا و پیشرفت همه بخش های فرهنگی باشد؛ بنابراین توجه به ترویج کتاب و کتابخوانی و فراهم کردن زیرساخت های آن باید بیش از پیش مورد توجه همه مسئولان قرار گیرد.

وی با اشاره به ارسال لایحه واگذاری حق انتفاع کتابخانه پارک تندرستی فردیس توسط شهرداری به شورای اسلامی گفت: امیدواریم با نگاه مثبت شورا و شهرداری فردیس بتوانیم با استفاده از ظرفیت های موجود، در جهت توسعه زیرساخت های کتابخانه در شهر پرجمعیت فردیس گام برداریم.   

هراتی تصریح کرد: نهاد کتابخانه های عمومی آمادگی دارد، در صورت واگذاری زمین یا املاکی با متراژ 250 مترمربع توسط اشخاص، نهادها و مدیریت شهری به کتابخانه های عمومی، آن را به کتابخانه تبدیل کنیم.

وی با اشاره به وجود 4 کتابخانه نهادی در شهرستان 500 هزار نفری فردیس گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده  تا افق 1404، باید تعداد کتابخانه های نهادی شهرستان فردیس به 10 باب برسد که تا کنون قرار است امسال 3 کتابخانه به این مجموعه افزوده شود. امیدواریم بتوانیم با توجه به حمایت فرماندار محترم و همکاری و تعامل موجود در شهرستان به زودی به این هدف دست پیدا کنیم.

 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛ آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛
طرح ترنم با هدف توسعه عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار ...
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...