کاهش 5 درصدی جرائم و افزایش 30 درصدی کشفیات حاصل تلاش یکساله نیروی انتظامی فردیس
پرینت
#٢٨٧۶
94/07/15 چهارشنبه 17:19

کاهش 5 درصدی جرائم و افزایش 30 درصدی کشفیات حاصل تلاش یکساله نیروی انتظامی فردیس

در یک سال گذشته 1250 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف ، 2504 فروشنده معتاد و ولگرد دستگیر و 14 باند قاچاق مواد مخدر در شهرستان فردیس متلاشی شدند

فردیس نیوز – فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فردیس: با تلاش شبانه روزی نیروهای انتظامی شاهد کاهش 5 درصدی جرائم و افزایش 30 درصدی کشفیات نسبت به سال گذشته در شهرستان فردیس هستیم .

 به گزارش فردیس نیوز ، سرهنگ ایوب احمدی در نشست خبری صبح امروز چهارشنبه 15 مهرماه در مقر ستاد فرماندهی نیروی انتظامی در خصوص عملکرد نیروهای پلیس این شهرستان اظهار داشت : بحمدالله با تلاش نیروهای انتظامی و مشارکت خوب مردم در اطلاع رسانی در خصوص مواد مخدر در یک سال گذشته 1250 کیلوگرم انواع کشفیات مواد مخدر ، دستگیری 2504 فروشنده این مواد از افراد معتاد و ولگرد و متلاشی نمودن  14باند مواد مخدر و همچنین انهدام چند باند سازنده مواد مخدر صنعتی شیشه در آشپزخانه یا لابراتوار و دستگیری 17 نفر از آنها ، حاصل تلاش نیروهای انتظامی علی الخصوص دایره مبارزه با مواد مخدر شهرستان فردیس بوده است .

وی افزود : با مشارکت و همکاری مردم ، سازمان ها و نهادها و تلاش شبانه روزی نیروهای انتظامی شاهد کاهش 5 درصدی جرائم و افزایش 30 درصدی کشفیات نسبت به سال گذشته در شهرستان فردیس هستیم و همچنین در حوزه راهور کاهش 50 درصدی تصادفات فوتی و جرحی را داشته ایم .

سرهنگ احمدی ضمن بیان این خبر که  97درصد از مجموع جرائم به وقوع پیوسته در سال گذشته در شهرستان فردیس کشف و 7 باند سارق متلاشی شده است گفت : در بحث جرائم اینترنتی نیز 98 درصد مجرمان دستگیر و 3 میلیارد ریال از وجوه سرقتی به مالباختگان مسترد شد .

وی همچنین با بیان اینکه 70 برنامه توسط نیروی انتظامی شهرستان فردیس در هفته ناجا پیش بینی شده و در حال اجراست گفت : حضور در نمازجمعه و بیان عملکرد پلیس ، ویزیت رایگان مردم توسط پزشکان نیروی انتظامی در مراسم نماز جمعه، اهدای خون ، شرکت در مراسم صبحگاه مشترک در استان البرز ، اجرای مانور توسط یگان موتوری و تقدیر از موتورسواران قانونمند و بدون تخلف شهرستان فردیس ، برپایی نمایشگاه گامی به سوی امنیت اجتماعی ، ایجاد پارک ترافیک که مورد استفاده روزانه بیش از 200 دانش آموز قرارگرفت و دیدار با خانواده های شهدا، جانبازان وایثارگران از جمله 70 برنامه این پلیس در هفته ناجا بود که اجرا شد.

سرهنگ احمدی ادامه داد : تعداد 120 نفر از خواهران و برادران از بین بسیجیان و معتمدین به عنوان پلیس افتخاری جذب شدند که گردهمائی آنها در هفته ناجا برگزار شد. پلیس افتخاری شرایط خاصی ندارد و از بین افراد متقاضی 20 تا 60 سال انتخاب می شود .

وی در ادامه  افتتاح کلانتری 17 بعثت در شهرک بعثت مشکین دشت و دایرکردن مراکز 110 و وظیفه عمومی در فرخ آباد را از دیگر فعالیت های نیروی انتظامی برشمرد و برقراری امنیت را وظیفه ذاتی پلیس عنوان کرد و گفت : نیروی انتظامی همه تلاش خود را در راستای ارتقای رضایتمندی و احساس امنیت برای شهروندان عزیز به کار بسته و مشارکت و همکاری مردم را همواره در برقراری امنیت ، پیشگیری و کشف جرائم می طلبد .

رئیس پلیس شهرستان فردیس با اشاره به برگزاری همایش اصناف با پلیس در فردیس به ضرورت تقویت اصناف تأکید کرد و خاطر نشان ساخت  : با وجود 20 هزار واحد صنفی در شهرستان فردیس ساماندهی آنها با همکاری اتحادیه ها و اتاق اصناف و تجهیز آنها به امکاناتی نظیر دوربین مدار بسته در پیشگیری از جرائم بسیار مؤثر است .

وی افزود : در همین راستا با همکاری اتحادیه ها به 220 واحد صنفی متخلف تذکر داده شد و 70 قلیان سرای بدون جواز غیرفعال و پلمب شد ضمن اینکه طبق قانون به قلیان سراهای که در زیرزمین واقع باشند مجوز فعالیت داده نخواهد شد .

سرهنگ احمدی در پایان غبارروبی مزار شهدای گمنام مسجد جامع المهدی در عصر روز 5 شنبه 16 مهرماه و همچنین برگزاری دعای کمیل در همان مسجد بعد از نماز مغرب و عشاء را از آخرین برنامه های نیروی انتظامی  در هفته ناجا  عنوان کرد.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز سیل مهربانی همکلاسی های البرز
و مشارکت بیش از 700 مدرسه و مرکز آموزشی در آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج ...