کالاهای مصرفی مردم در ماه مبارک رمضان افزایش قیمت نداشته باشند

کامکار: لزوم تثبیت قیمت اقلام مصرفی مردم در آستانه ماه مبارک رمضان ضروری است و نباید شاهد هیچ گونه افزایش قیمتی در نرخ کالاهای مصرفی باشیم

فردیس نیوز - معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری البرز گفت: نباید شاهد هیچ گونه افزایش قیمتی در نرخ کالاهای مصرفی ماه مبارک رمضان باشیم.

به گزارش فردیس نیوز،'عباداله کامکار' در نشست ستاد تنظیم بازار استان البرز افزود: لزوم تثبیت قیمت اقلام مصرفی مردم در آستانه ماه مبارک رمضان ضروری است و نباید شاهد هیچ گونه افزایش قیمتی در نرخ کالاهای مصرفی باشیم .

وی ادامه داد: نان که یکی از اصلی ترین اقلام مصرفی مردم در این ایام است، برخی مواقع با افزایش حجم و بالارفتن نرخ و قیمت ها در بازار است و برخی از نانوایی ها نیز به بهانه آزاد پزی افزایش قیمت دارند که باید در این زمینه نیز نظارت های لازم صورت گیرد و قیمت ها کنترل شود.

کامکار گفت: در کنار این امر کنترل کیفیت کالاهای عرضه شده به مردم نیز موضوع حایز اهمیتی است که نباید از نگاه ناظران دور بماند.

تثبیت در نرخ زولبیا و بامیه نیز از دیگر تأکیدات معاون استاندار در ستاد تنظیم بازار بود و افزود: برای برگزاری نمایشگاه ویژه ماه مبارک رمضان نیز تمهیدات لازم پیش بینی شده است .

وی اضافه کرد: هیچ دستگاهی نباید با موازی کاری وبدون هماهنگی نسبت به راه اندازی نمایشگاه اقدام کند و برهم خوردن توازن شهری و ایجاد آشفتگی در بازار خرید مردم از آثار سوء دایر شدن نمایشگاه های بدون مجوز است که اگر با نظارت نباشد در این ایام می تواند کارکرد اصلی خود را نیزاز دست دهد.

 

 

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه