کارکنان نیروگاه منتظر قائم دست به اسلحه شدند

برگزاری مسابقه تیراندازی در نیروگاه منتظر قائم فردیس

فردیس نیوز- مسابقه تیر اندازی بین جمعی از کارکنان نیروگاه منتظر قائم به مناسبت دهه مبارک فجر و  با هماهنگی اداره ورزش و جوانان شهرستان و همکاری هیئت های تیر اندازی استان البرز و شهرستان فردیس در محل نمازخانه نیروگاه برگزار شد.

به گزارش فردیس نیوز، در جریان این مسابقه که با حضور مدیر کل کارتعاون و رفاه اجتماعی استان البرز و رئیس این اداره در شهرستان، مدیران ارشد نیروگاه، رئیس اداره ورزش و جوانان فردیس و مسئولان هیئت تیراندازی استان و شهرستان برگزار شد؛ داوود عزیزی با اشاره به کمبود سرانه های ورزشی در شهرستان فردیس گفت:  فردیس با جمعیتی بیش از 600 هزار نفر فقط 5 سانتی متر سرانه ورزشی دارد و 95 سانتی متر با استاندارد کشوری فاصله دارد.

رئیس اداره ورزش ن جوانان فردیس به ظرفیت ورزشکاران و جوانان مستعد فردیس در حوزه ورزش اشاره کرد و افزود: در صورت توسعه زیرساخت های ورزشی، مجموعه ورزشی شهرستان، پتانسیل قرار گرفتن در رده اول استان را دارد.

وی همکاری مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان در توسعه زیرساخت های ورزشی را ضروری دانست و خاطر نشان کرد: فراهم کردن بستر مناسب برای جذب جوانان به سمت ورزش و حفظ سلامت جامعه یک وظیفه همگانی است که نیازمند توجه ویژه و همت و همکاری همه جانبه مسئولان است.

گفتنی است پیش از برگزاری این مسابقه، آموزش های لازم برای تیراندازی با اسلحه توسط مربی حرفه ای ارائه شد و به نفرات برتر این مسابقات جوایزی اهدا شد. ،


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه
تازه‌ها
مطالب پیشنهادی