چشم امید جمهوری اسلامی به جوانان است

حقیقی : وجه تمایز انقلاب اسلامی نسبت به سایر انقلاب های جهان؛ انقلاب الهی، با رهبری الهی و جوانانی با ایمان عمیق الهی است

فردیس نیوز- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز جوانان را چشم امید جمهوری اسلامی ایران دانست و آنان را مرکز توجه دشمنان اسلام برای وارد کردن آسیب به پیکره جامعه اسلامی عنوان کرد.

به گزارش فردیس نیوز، فتح اله حقیقی در تجمع دانش آموزی فردیس که به مناسبت 13 آبان برگزار شد ضمن اشاره به 3 واقعه مهم این روز گفت: در جریان همه این وقایع دست کثیف استکبار و در رأس همه آنها آمریکا، هویداست و جوانان برومند کشور در مقابل همه توطئه ها با تمام توان ایستادگی کردند.

وی جوانان را سرمایه عظیم و فرصت کشور دانست و افزود: استکبار در طول تاریخ انقلاب اسلامی از هیچ توطئه ای علیه حکومت اسلامی دریغ نکرده و اکنون به این نتیجه رسیده که با استفاده از روش های نوینی چون جنگ نیابتی  به مقابله با جمهوری اسلامی ایران بپردازد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز مهمترین تهدید استکبار جهانی را علم کردن اسلام تکفیری و داعشی در مقابل اسلام ناب محمدی دانست و گفت: استکبارجهانی با تفرقه افکنی بین اقوام و فرقه های مختلف اسلامی به جنگ با حکومت اسلامی برخاسته و با تربیت بی دین ترین و بی رحم ترین افراد و ایجاد گروه تکفیری داعش در زیر پرچم لااله الا الله به انجام بدترین جنایات اقدام می کند.

وی افزود: جوانان این مملکت با صلابت و قدرت و گوش به فرمان رهبرانقلاب  در مقابل دشمنان اسلام ایستاده اند و از ارزش ها و کیان جمهوری اسلامی، حرمین شریفین و مظلومیت امت اسلامی دفاع می کنند. جوانان ما علیرغم همه توطئه ها به دنیا ثابت کردند که عاشقانه به راه و سیره امام راحل(ره) و رهبرانقلاب (مدظله العالی) پایبند هستند. در مقابل ظلم و استکبار قاطعانه می ایستند و در خصوص مصالح و منافع ملی با یکدیگر وحدت و میثاق دارند؛ واین یعنی شایستگی ملت ایران به دنیا.

حقیقی شایستگی و غیرت جوانان ایرانی را مایه اعجاب و شگفتی جهانیان دانست و اظهار داشت: برای دنیا عجیب است جوانانی که امام را ندیده و  انقلاب را درک نکرده اند و در فراز و نشیب سال ها دفاع مقدس حضور نداشته اند، چگونه ارزش ها و آرمان های انقلاب را درک کرده و  بهتر از جوانان انقلاب در صحنه حضور دارند؟! این چیزی نیست جز اینکه انقلاب ما، انقلاب الهی است که با رهبری الهی در سایه غیرت و همت جوانانی با ایمان الهی محافظت می شود و این ویژگی انقلاب ما را از سایر انقلاب ها متمایز می کند.

وی به استعداد و درک بالای جوانان ایران اسلامی نسبت به جوانان در سایر کشورها اشاره کرد و افزود: اگر فکر کنیم که استبداد دست از کشور ما برداشته سادگی و خطای بزرگی است. جوانان این مملکت مورد توجه دشمنان اسلام قرارداشته و سعی دارند از طریق ایجاد شبکه های مجازی انحرافی، جوانان ما را سست کرده و آسیب های اخلاقی را به جامعه وارد کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با بیان اینکه جوانان، چشم امید جمهوری اسلامی هستند، به آنها توصیه کرد که قدر استعدادها و ظرفیت های خود را بدانند؛ با تلاش و پشتکار انجام واجبات دینی و کسب علم دانش را در اولویت قرارداده و نسبت به دشمن شناسی و دوری از آسیب های اخلاقی توجه ویژه داشته باشند.

وی در پایان یادآور شد: به فرمایش امام راحل(ره) انقلاب اسلامی با وحدت و همدلی به پیروزی رسید و اکنون نیز در سایه وحدت و همدلی حفظ می شود.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه