چرا اوباما وکری سکوت کرده اند ؟!

دشمن با اصل اسلام مشکل دارد

 فردیس نیوز - نماینده مردم ساوجبلاغ و طالقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمنان با اصل دین اسلام مخالف هستند، گفت: جای تاسف دارد که افرادی که ادعای حقوق بشر دارند نسبت به این امر مهم بی توجه بوده و سکوت کرده اند.

به گزارش فردیس نیوز ، حجت الاسلام کیایی نژاد  در خصوص به شهادت رسیدن سه دانشجویی مسلمان در کارولینای شمالی آمریکا گفت: ساده اندیشی است اگر فکر کنیم دشمن دست از سر ما بر خواهد داشت زیرا خداوند متعال در قران کریم می فرماید اگر کفار به شما دست پیدا کنند دشمنان شما خواهند بود و دست و زبان خود را به آزار شما دراز خواهند کرد و آرزومندند که شما هم کافر شوید.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص نوع رفتار دشمنان انقلاب در خصوص انرژی هسته ای و اینکه مذاکرات بهانه است و دشمنان با دین اسلام مخالف هستند، تاکید کرد: اگر ما و همه مسلمانان و شیعیان جهان در پاسداشت از آرمانها و خواسته های دینی ایستادگی و مقاومت کنند دشمن تحت هیچ شرایطی نمی توانند به خواسته هایش برسد.
نماینده مردم اشتهارد، ساوجبلاغ و طالقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جوانان و مردان و زنان زیادی برای پابرجاماندن درخت تنومند اسلام خون خود را نثار کردن و از ارزشمندن ترین سرمایه زندگی مادی خود گذشتند، اظهار داشت: شهدایی که در سراسر جهان به خاطر حفظ دین و آرمانشان توسط یک عده ای که بویی از انسانیت نبرده اند و نه اسم انسان روی این افراد گذاشته می شود جان خود را نثار می کنند شهادتشان مایه افتخار است.

حجت الاسلام کیایی نژاد همچنین خطاب به مسئولین سازمان ملل و مدعیان حقوق بشر عنوان کرد: چطور می شود یک حادثه ای برای یکی از دست نشانده های شما و یا عناصر وابسطه به شما می افتد و همه دنیا را بر هم می ریزید و جنگ و لشکر کشی به راه می اندازید اما در مقابل شهادت مظلومانه این ۳ شهید مسلمان و دانشجو که صرفا به جرم داشتن حجاب و مسلمان بودن توسط یک فرد نژاد پرست در "چپل هیل" به شهادت می رسند سکوت می کنید؟

وی افزود: همچنانکه شواهد نشان می دهد قاتل این سه دانشجوی مسلمان فردی به نام «کریگ استفن هیکس» ۴۶ ساله است که مدام در صفحه فیس‌بوک خود مطالب ضد اسلام و مسلمانان به اشتراک می‌گذاشته و این نشان می دهد اینان با اصل دین و اسلام مشکل دارند و به بهانه های دیگر دست به کشتن مسلمانان می زنند.

نماینده مردم اشتهارد، ساوجبلاغ و طالقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این فرد قانل در یکی از پست های خود در صفحات مجازی نوشته است "با توجه به زیان و ضرری که از جانب دین شما به جهان وارد می‌شود، می‌توانم بگویم که این صرفا حق من نیست که به شما توهین کنم، بلکه وظیفه من است" تاکید کرد: جای تاسف دارد که افرادی که ادعای حقوق بشر دارند نسبت به این امر مهم بی توجه بوده و سکوت کرده اند.

حجت الاسلام کیایی نژاد با انتقاد از رفتار و عکس العمل برخی از کشورهای اسلامی در خصوص اتفاق رخ داده گفت: جالب است اردو غان در واکنش به سکوت اوباما در پی این حادثه عنون کرده که سه مسلمان در کارولینای شمالی کشته شده اند و باراک اوباما، جان کری و جو بایدن هیچ حرفی در این باره نزده اند.

وی در در پایان خاطرنشان کرد:انتظار می رود کشورهای مسلمان در قبال چنین جنایاتی سکوت نکرده و با محکوم کردن اینگونه رخدادهای ضد دینی عکس العمل مناسب نشان داده و حقیقتا مدافع دین اسلام باشند.

منبع : تیتر 1


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه