چالش های اقتصادی به ورزش آسیب می زند

ولیپور : در شرایط کنونی ورزش کردن در میادین بین المللی جهاد است

فردیس نیوز- معاون اداری مالی و برنامه ریزی شهرستان فردیس گفت:چالش های اقتصادی به ورزش آسیب می زند و حمایت همه جانبه مسئولان و مدیران نهادهای دولتی و غیردولتی از جامعه ورزش ضرورری است. 

به گزارش فردیس نیوز، تیمور ولیپور در اولین نشست شورای ورزش و ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان فردیس در سال 98 که با حضور اعضا  پیش از ظهر امروز در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله) در خصوص توجه به امر ورزش و حفظ سلامت جامعه گفت: با حفظ سلامت جامعه و وجود جوانان پویا،  دستیابی به اهداف توسعه و پیشرفت کشور  به سهولت ممکن می شود.

وی با تاکید بر لزوم حمایت همه جانبه مسئولان و مدیران نهادهای دولتی و غیردولتی از جامعه ورزش، افزود: در شرایط کنونی موضوعات مالی و چالش های اقتصادی به ورزش آسیب می زند. در اوضاع اقتصادی حاکم بر جامعه، ورزش به ویژه در میادین بین المللی به نوعی جهاد محسوب می شود و همه ما مسئولان نیز  باید با همت جهادی و از طریق راهکارهای مناسب،  با کمترین هزینه، کمک حال ورزشکاران باشیم.  

معاون اداری مالی و برنامه ریزی شهرستان فردیس با بیان اینکه انتظارات از شهرداری ها  باید معقول و واقع بینانه باشد، گفت: تیم داری کار شهرداری ها نیست و حمایت از ورزشکاران باید با رعایت قانون انجام شود. در حال حاضر  آیین نامه تجلیل از قهرمانان در مدیریت شهری در حال انجام است و بر اساس آن و در چارچوب ضوابط، تجلیل از قهرمانان و نخبگان ورزشی انجام می شود.

وی ضمن اشاره به ظرفیت های ورزشی شهرستان فردیس افزود: سال گذشته ورزش شهرستان فردیس در خصوص برگزاری مسابقات بین المللی رتبه دوم استان البرز را کسب کرد و انتظار داریم  با توجه به پتانسیل نیروی انسانی ورزشی در شهرستان، امسال رتبه برتر در سطح استان را داشته باشیم.

ولیپور با بیان اینکه  استخدام در حوزه شهرداری ها باید براساس قانون صورت گیرد، گفت: فرمانداری و شهرداری  فردیس حمایت لازم در خصوص اشتغال علیرضا کریمی قهرمان ملی شهرستان فردیس را داشته و پروسه قانونی این امر باید طی شود تا به نتیجه برسد.

وی در پایان گفت: اگرچه تحربم ها، عرصه را بر همه قشرهای جامعه تنگ کرده، اما همت و اتحاد و اندیشه بلند جوانان کشور، حتی در موضوعات مالی ورزش، می تواند تحریم ها را به فرصت تبدیل کند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه