پیگیری توسعه فرودگاه بین المللی پیام؛

در پنجمین نشست کارگروه توسعه فرودگاه پیام

فردیس نیوز- جلسه کارگروه توسعه فرودگاه بین المللی پیام در سالن کنفرانس مرکزی این فرودگاه با حضور مدیران ارشد دستگاههای استانی و مدیر عامل، اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد فرودگاه بین المللی پیام برگزار شد.

 به گزارش فردیس نیوز و به نقل از  روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، در این جلسه دستگاههای اجرایی استان البرز، گزارشی از اقدامات انجام شده خود را بر اساس مصوبات قبلی کارگروه ارائه کردند؛ سپس پیرامون مباحثی چون راه های دسترسی به فرودگاه بین المللی پیام، تأمین آب و برق فرودگاه و اطلاع رسانی جهت افتتاح بخش مسافری فرودگاه بین المللی پیام، بحث و تبادل نظر شد.

در این نشست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز و نائب رئیس کارگروه توسعه فرودگاه بین المللی پیام درباره این جلسه گفت: بحمدالله همه مصوبات جلسات پیشین در این جلسه پیگیری شد. همچنین در بخش تامین آب و برق پیام نیز بر اساس مشورت های صورت گرفته مواردی مصوب شد.

خسرو ارتقایی درباره اطلاع رسانی در خصوص مسافری شدن فرودگاه پیام اظهار داشت: برنامه ریزی های متعددی برای اعلام این اتفاق مهم در دستور کار است تا مردم استان از این امر مهم مطلع شده و از این پس به جای رجوع به تهران، سفرهای هوایی خود را در البرز انجام دهند.

نائب رئیس کارگروه توسعه فرودگاه بین المللی پیام درباره رفع مشکلات مسیرهای دسترسی فرودگاه پیام تا هفته دولت عنوان کرد: در این نشست مقرر شد تا اداره کل راه و شهرسازی بصورت ضربتی وارد عمل شده و در اسرع وقت جهت تسهیل در دسترسی  به این فرودگاه اقدام کند.

گفتنی است کارگروه توسعه فرودگاه بین المللی پیام در سال جاری و طی دستور مستقیم استاندار البرز جهت هم افزایی بیشتر، مشارکت هدفمند و ایجاد بستری یکپارچه جهت تعامل مستمر دستگاه های استانی در راستای توسعه فرودگاه پیام تشکیل شده است. اعضای این کارگروه متشکل از مدیران ارشد دستگاه های اجرایی استان و ریاست آن به عهده دکتر نجفی استاندار البرز است.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه