پیوند سوادآموزان فردیس با کتاب و کتابخوانی

فردیس نیوز- رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان فردیس از برنامه های ویژه هفته سوادآموزی در سطح کتابخانه های شهرستان خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز، سیدعباس طباطبائی گفت: به مناسبت هفته سوادآموزی، حفظ و تقویت سواد در نوسوادان و پیوند آنان با کتاب و کتابخوانی،  برنامه های ویژه ای در کتابخانه های عمومی شهرستان فردیس اجرا شد و در این راستاو مسئول سوادآموزی  آموزش و پرورش  شهرستان و تعدادی از نوسوادان از کتابخانه شهدای مشکین دشت بازدید کردند که طی آن نوسوادان با بخش های مختلف کتابخانه،  نحوه عضویت در کتابخانه، جستجوی منابع و امانت گرفتن کتاب آشنا شدند.

وی ترویج فرهنگ کتابخوانی و تأمین منابع مورد نیاز نوسوادان را از دیگر اهداف برنامه های هفته سوادآموزی در کتابخانه های عمومی فردیس برشمرد و افزود: در کتابخانه شهدای مشکین دشت برپایی میز نمایش کتاب و نصب پوسترهای مربوط به نوسوادان همچنین برپایی میز نمایش کتاب نوسوادان در کتابخانه های  مقدس اردبیلی، علامه امینی و ابن سینا فردیس از جمله اقدامات ویژه هفته سوادآموزی بود.

رئیس کتابخانه های عمومی فردیس بازدید نوسوادان از کتابخانه علامه امینی فردیس را از دیگر برنامه های این نهاد در  هفته سواد آموزی دانست و برگزاری نشست کتابخوان ویژه سوادآموزان را از برنامه های آتی کتابخانه های عمومی در جهت تقویت سوادآموزان عنوان کرد.

 

،


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه