پیوند سوادآموزان فردیس با کتاب و کتابخوانی
پرینت
#۶٨١٣
98/10/07 شنبه 18:20

پیوند سوادآموزان فردیس با کتاب و کتابخوانی

فردیس نیوز- رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان فردیس از برنامه های ویژه هفته سوادآموزی در سطح کتابخانه های شهرستان خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز، سیدعباس طباطبائی گفت: به مناسبت هفته سوادآموزی، حفظ و تقویت سواد در نوسوادان و پیوند آنان با کتاب و کتابخوانی،  برنامه های ویژه ای در کتابخانه های عمومی شهرستان فردیس اجرا شد و در این راستاو مسئول سوادآموزی  آموزش و پرورش  شهرستان و تعدادی از نوسوادان از کتابخانه شهدای مشکین دشت بازدید کردند که طی آن نوسوادان با بخش های مختلف کتابخانه،  نحوه عضویت در کتابخانه، جستجوی منابع و امانت گرفتن کتاب آشنا شدند.

وی ترویج فرهنگ کتابخوانی و تأمین منابع مورد نیاز نوسوادان را از دیگر اهداف برنامه های هفته سوادآموزی در کتابخانه های عمومی فردیس برشمرد و افزود: در کتابخانه شهدای مشکین دشت برپایی میز نمایش کتاب و نصب پوسترهای مربوط به نوسوادان همچنین برپایی میز نمایش کتاب نوسوادان در کتابخانه های  مقدس اردبیلی، علامه امینی و ابن سینا فردیس از جمله اقدامات ویژه هفته سوادآموزی بود.

رئیس کتابخانه های عمومی فردیس بازدید نوسوادان از کتابخانه علامه امینی فردیس را از دیگر برنامه های این نهاد در  هفته سواد آموزی دانست و برگزاری نشست کتابخوان ویژه سوادآموزان را از برنامه های آتی کتابخانه های عمومی در جهت تقویت سوادآموزان عنوان کرد.

 

،

SecImgSes



جستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری