پیش بینی 2 دستگاه ماشین مکانیک سیار در مسیر مسافران نوروزی

نظم دهی به رفتارهای ترافیکی

به گزارش فردیس نیوز ، معاون خدمات شهری شهرداری کرج از پیش بینی دو دستگاه ماشین مکانیک سیار در مسیر مسافران نوروزی کرج با هماهنگی سازمان موتوری شهرداری کرج خبرداد و افزود: از دیگر برنامه های پیش بینی شده در ایام نوروز انجام اقداماتی جهت نظم دهی به رفتارهای ترافیکی با هماهنگی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری است .

حسن مدیرروستا با اشاره به برنامه های سازمان خدمات موتوری در راستای استقبال از بهار عنوان کرد: فعالیت دو دستگاه مخزن شوی در سطح مناطق جهت شستشوی سطل های مکانیزه، پیش بینی دو دستگاه ماشین مکانیک سیار جهت رفاه حال مسافران نوروزی، هماهنگی لودر و کامیون جهت جمع آوری اسباب و اثاثیه مستهلک و خاک و نخاله موجود در سطح شهر از جمله این برنامه ها می باشد .

وی، رفع نقص خودروهای حمل و نقل، کنترل و افزایش ناوگان حمل زباله از ایستگاه به مرکز دفن، آماده باش کامل نیروها و تجهیزات سازمان تا پایان 15 فروردین را از دیگر سرفصل های کاری سازمان خدمات موتوری در ایام تعطیلات نورزی ذکر کرد .

مدیرروستا، افزود: توسط این سازمان همچنین اقداماتی نظیر نصب بنر ستاد استقبال از بهار روی کلیه خودروها و انجام سایر امور اعلامی از سوی ستاد استقبال از بهار صورت گرفته است .
نظم دهی به رفتارهای ترافیکی
معاون خدمات شهری شهرداری کرج به برنامه ریزی های صورت گرفته توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک، با هدف فراهم آوردن زمینه های مساعد برای پذیرایی از مسافران نوروزی و رفاه شهروندان در ایام پایانی سال اشاره کرد و افزود: از  جمله این برنامه ریزی ها اجرای طرح زوج و فرد و تهیه برچسب طرح ترافیک بوده است .

مدیرروستا، مرمت و بازسازی تابلوها، علائم هشداردهنده و تابلو های ترافیکی را یادآور شد و افزود: شستشو و تنظیف تابلوها و چراغ های راهنمایی و علائم ترافیک سطح شهر، پاکسازی و رفع نواقص تجهیزات ایمنی و ترافیکی، ایستگاه های اتوبوس، علائم عمودی و افقی، تابلوهای ترافیکی، گاردریل ها و خط کشی ها نیز توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج انجام شده است .

وی، همکاری و هماهنگی با راهنمایی و رانندگی به منظور نظم دهی به رفتارهای ترافیکی را از برنامه های مهم معاونت حمل ونقل ذکر و عنوان کرد: علاوه بر آنچه مطرح شد، مرمت و رفع نقص کلیه سرعت گیرهای موجود در معابر بویژه معابر اصلی و خط کشی کلیه معابر شهری صورت گرفت .

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه