پیش بینی انتخاباتی استاندار البرز:

مشارکت البرزی ها در انتخابات چشمگیر خواهد بود

فردیس نیوز- استاندار البرز گفت: شواهد امر نشان می دهد؛ انتخابات در البرز با حضور و مشارکت گسترده  مردم برگزار شود.

به گزارش فردیس نیوز، عزیزالله شهبازی در بازدید سرزده از ستاد انتخابات شهرستان فردیس ضمن ابراز رضایت از وضعیت آمادگی این ستاد برای برگزاری انتخابات، افزود: طی بازدید صورت گرفته، با تلاش فرماندار و مجموعه عوامل اجرایی ستاد انتخابات شهرستان، همه امورانتخابات به صورت منظم انجام شده، با تعامل مثبت شورای تأمین شهرستان،  تدابیر امنیتی انتظامی و غیره در نظر گرفته شده و آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات در فردیس وجود دارد.

وی با بیان اینکه فضای استان البرز انتخاباتی شده است؛ گفت: با توجه به کثرت داوطلبان تأیید صلاحیت شده در دو حوزه انتخابیه به نظر می رسد سلایق مختلف اجتماعی در بر گرفته شده، که این امر مشارکت بیشتر  مردم  در انتخابات را نوید می دهد.

استاندار البرز  با اشاره به نظر کارشناسان مربوطه و افکارسنجی های صورت گرفته از فضای انتخاباتی البرز، بیان کرد: بر این اساس مشارکت در استان البرز بالاست. ضمن اینکه در نشست های اخیر که در خصوص انتخابات با تشکل های مختلف کارگران، احزاب سیاسی، رسانه ها، بانوان، جوانان و لایه های مختلف اجتماعی برگزار شد، علیرغم  وضعیت اضطرار کشور و تحمیل فشارهای اقتصادی و اجتماعی از طریق نظام سلطه بر کشور، نظر بر حضور گسترده مردم در انتخابات بود.   

وی در بخش دیگری با اشاره به وجود هزار و  200 شعبه اخذ رای در  دو حوزه اصلی و 6 حوزه فرعی  در استان البرز، افزود: در انتخابات پیش رو تنها شهرستان فردیس، دارای دو حوزه انتخابیه و 157 شغبه اخذ رای است که یکی  از حوزه ها برای عموم مردم  و دیگری برای اقلیت های مذهبی  در فردیس فعال خواهد بود.

شهبازی با بیان اینکه فردیس نماد ایران کوچک  و به عنوان پایگاه اصلی بسیاری از قومیت هاست؛ گفت: با توجه به حضور  قومیت های مختلف در شهر پرجمعیت فردیس، مشارکت چشمگیر مردم فردیس در انتخابات، انتظار می رود و امیدواریم مردم با وفاق و همدلی  و حضور گسترده در انتخابات، ثبات آرامش و امنیت را بیش از گذشته به کشور هدیه کنند.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه