پلیس شهرستان فردیس آماده تامین و برقراری امنیت در شب چهارشنبه آخرسال
پرینت
#۶٢٨١
97/12/28 سه شنبه 10:45

پلیس شهرستان فردیس آماده تامین و برقراری امنیت در شب چهارشنبه آخرسال

فردیس نیوز- فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از آمادگی پلیس این شهرستان برای تامین امنیت شهروندان در شب چهارشنبه آخر سال خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز، سرهنگ بیژن جنتی با بیان اینکه سعی و تلاش پلیس برقراری نظم و امنیت است، اظهارداشت: این فرماندهی با فرا رسیدن آخرین چهارشنبه سال در راستای کاهش صدمات و خسارات و حفظ نظم و امنیت شهرستان فردیس با اتخاذ تدابیر و راهبردهای مدیریتی همچون، تشکیل جلسات تعاملی با فرمانده سپاه ناحیه امام رضا (ع) و مسئولین ادارات خدمات رسان، توجیه و آموزش کارکنان انتظامی، طراحی نقشه عملیاتی براساس نقاط حساس سطح حوزه استحفاظی ( قطعه بندی، تعیین افسران ارشد و نیروهای تحت امر در راستای مدیریت حوزه عملیاتی تعیین شده )، هماهنگی با رده های استانی از جمله پلیس آگاهی و یگان ویژه در راستای آماده باش نیروهای احتیاطی برابر اوامر فرمانده محترم انتظامی استان البرز، تشکیل اکیپ موتورسیکلت سواران یگان امداد برای روان سازی تردد در سطح حوزه و کنترل وضعیت امنیتی شهرستان، در راستای مصون ماندن شهروندان از حوادث تلخ شب چهارشنبه آخر سال تلاش خواهد کرد.

سرهنگ جنتی افزود: معاونت اجتماعی این فرماندهی با بکارگیری کارشناسان آموزشی از مدت ها قبل با حضور در مساجد و مدارس از طریق برگزاری سخنرانی های آموزشی، برپایی نمایشگاه و توزیع بروشور، مردم خصوصاً دانش آموزان را با خطرات احتمالی استفاده از مواد محترقه و آتش زا آشنا نموده است.

وی همچنین با اشاره به نقش مؤثر آموزش و آگاهسازی در خصوص حوادث جهارشنبه سوری گفت : خوشبختانه در سال های اخیر باتوجه به هشدارهای پلیس شاهد کاهش چشمگیر خسارات، لطمات جانی و مالی ناشی از حوادث چهارشنبه آخر سال بوده ایم و قطعاً این روند مثبت بیانگر افزایش همدلی و همراهی صمیمانه تمامی اقشار جامعه به ویژه جوانان و نوجوانان با پلیس و توجه به آموزش های ارائه شده است.

رئیس پلیس شهرستان فردیس اعلام اینکه پلیس با هنجارشکنان و تمامی کسانی که موجب ایجاد ناامنی برای شهروندان هستند، قاطعانه برخورد می کند، افزود: از جمله موارد ایجاد آلودگی صوتی و مزاحمت های خیابانی سرنشینان خودرورهاست که در صورت مشاهده، خودروی آنان توقیف و تا پایان تعطیلات راهی پارکینگ خواهد شد.

وی تاکید کرد: قانون شکنی و ایجاد مزاحمت در هیچ آیین و فرهنگی پذیرفته نیست، پلیس بطور شبانه روزی از طریق سامانه 110آماده دریافت گزارشات مردمی است.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس در پایان با اشاره به این مطلب که پلیس برای پاسداشت حقوق شهروندان و در راستای کاهش حوادث احتمالی چهارشنبه آخر سال بر کوچه محوری تاکید دارد، از مردم عزیز و شریف خصوصاً تمامی والدین خواست تا در چهارشنبه پایانی سال در کنار فرزندان خود باشند و با نظارت و کنترل دقیق آنها از بروز حوادث تلخ و ناگوار پیشگیری کنند تا امسال نیز همچون سنوات گذشته با همکاری و همیاری این عزیزان در سایه امنیت و آرامش، روزهای پایانی سال را با کمترین حوادث سپری کنیم.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...