پلیس آگاهی البرز عکس باند سارقان منزل را منتشر کرد

سارقان منزل را شناسایی کنید

فردیس نیوز - رئیس پلیس آگاهی استان البرز با انتشار تصاویر اعضای باند سارقان منزل، از شهروندان درخواست کرد چنانچه اموال منزل آن ها توسط این افراد به سرقت رفته است برای شناسایی اموال و طرح شکایت به پلیس آگاهی مراجعه کنند .

به گزارش فردیس نیوز، سرهنگ جواد صفایی ضمن اعلام خبر فوق گفت: در پی وقوع سرقت های منزل توسط چهار نفر در شهرهای مختلف کشور از جمله مشهد، ساری، قزوین، تهران، کرج و نظرآباد پیگیری موضوع به منظور شناسایی سارقان در دستور کار ماموران اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان البرزقرار گرفت .

وی اضافه کرد: بلافاصله با انجام اقدامات ویژه فنی و اطلاعاتی و پایش تصاویر دوربین های مداربسته در اطراف محل سرقت، هویت چهار نفر از سارقان شناسایی و با انجام تحقیقات گسترده میدانی و اطلاعاتی طی چند هفته گذشته، مخفیگاه این افراد شناسایی شد .

صفایی بیان داشت : ماموران پس از چند روز تحت نظر قرار دادن تحرکات این افراد  با هماهنگی مقام قضایی ، متهمان را در یکی از استان های غربی کشور دستگیر کردند و در بازرسی از مخفیگاه آن ها تعداد زیادی اموال مسروقه همچون طلا و جواهرات متعلق به مالباختگان کشف شد .

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: با توجه به احتمال سرقت اعضای این باند از افراد متعدد، بازپرس شعبه اول شهرستان 'نظرآباد'، دستور چاپ تصاویر بدون پوشش متهمان را در رسانه های جمعی صادر کرده است، بنابراین از شهروندانی که منزل آن ها در چند ماه اخیر توسط این افراد مورد سرقت قرار گرفته درخواست می شود تا جهت پیگیری شکایت خود به اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان البرز واقع در میدان طالقانی کرج ، بلوار تعاون مراجعه و یا با شماره تلفن 02621872900 تماس حاصل کنند.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه