پلمپ یک مرکز غیرمجاز پرورش بلدرچین در فردیس

راهنورد: طرح عملیاتی جمع آوری طیور زنده و پلمپ مراکز غیرمجاز با جدیت از سوی دامپزشکی فردیس اجرا می شود

فردیس نیوز- رئیس اداره دامپزشکی شهرستان فردیس از پلمپ یک مرکز غیرمجاز پرورش ، کشتار و بسته بندی غیربهداشتی بلدرچین  خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز، دکتر محمدمهدی راهنورد گفت: در راستای اجرای دستورالعملهای سازمان دامپزشکی در زمینه برخورد با هرگونه عرضه و فروش طیور زنده در سطح شهر به جهت پیشگیری و جلوگیری از انتقال و انتشار بیماریهای فوق حاد تنفسی پرندگان ، طرح عملیاتی جمع آوری طیور زنده و پلمپ مراکز غیرمجاز با جدیت از سوی دامپزشکی فردیس اجرا می شود.

وی افزود: بازدیدهای کارشناسان اداره دامپزشکی و برخورد با واحدهای غیرمجاز در سطح شهرستان بصورت مستمر انجام می گیرد.

رئیس اداره دامپزشکی گفت : با پیگیریهای بازرسان حوزه نظارت این اداره یک واحد غیرمجاز پرورش ، کشتار و بسته بندی غیربهداشتی بلدرچین در منطقه فردیس شناسایی که پس از اخذ حکم قضایی از دادستان محترم شهرستان ، واحد مذکور جمع آوری و پلمپ گردید.

 وی در پایان از شهروندان خواست از مصرف هرگونه فرآورده خام دامی بسته بندی شده فاقد لیبل مشخصات دامپزشکی ، تاریخ تولید و تاریخ انقضاء خودداری نموده و درصورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سریعاً ازطریق سامانه رایگان 1512 دامپزشکی استان البرز و یا شماره تلفنهای 36640518 و 36615111 دامپزشکی فردیس اطلاع رسانی نمایند تا بازرسین دامپزشکی اقدام لازم را بعمل آورند.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه