پلمب 185 واحدصنفی در فردیس
پرینت
#٧٠١٠
99/01/26 سه شنبه 13:47

پلمب 185 واحدصنفی در فردیس

کشف دو انبار ذخیره و احتکار مواد ضدعفونی

فردیس نیوز- رئیس واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف شهرستان فردیس، اهم فعالیت های حوزه بازرسی از اول تا بیستم فروردین ماه را تشریح کرد.

به گزارش فردیس نیوز، کامران میرشکار با اشاره به لزوم تعطیلی اصناف طبق ابلاغ ستاد مقابله با کرونا در کشور، گفت: در این راستا و به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، جلوگیری از فعالیت اصناف در دستور کار قرار گرفت و بازرسان واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف طی اکیپ مشترکی با اداره اماکن و شبکه بهداشت، از ابتدا تا بیستم فروردین ماه یکهزار و 920 مورد بازرسی انجام شد.

وی با بیان اینکه به صورت میانگین روزانه 96 واحد صنفی مورد بازدید و بررسی قرار گرفتند و با متخلفان برخورد قانونی صورت گرفت، افزود: در طول این مدت 185 مورد واحد صنفی به دلیل تخلف و بازگشایی مغازه ها، پلمب شدند و 19 پرونده تخلف نیز به تعزیرات ارسال شد.

رئیس واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف فردیس همچنین از کشف دو انبار ذخیره و احتکار مواد ضدعفونی خبر داد و اظهار داشت: یک واحد  انبار با ذخیره و احتکار بیش از 8 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده و انبار دیگری با احتکار  3 هزار و 914 عدد مایع ضد عفونی کننده کشف شد که هر دو واحد پلمب و پرونده آنها تحویل مراجع قانونی شد.

میرشکار ضمن تقدیر از همکاری اصناف در خصوص تعطیلی واحدهای صنفی، گفت: امیدواریم با وحدت و مشارکت همگانی مردم به ویژه اصناف که بخش عظیمی از جمعیت این شهرستان را تشکیل می دهند، بتوانیم بر ویروس کرونا غلبه کنیم. 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز