پلمب 14واحد عرضه فرآورده های خام دامی غیر مجاز در کرج
پرینت
#٣٧۴۴
95/02/12 يكشنبه 20:43

پلمب 14واحد عرضه فرآورده های خام دامی غیر مجاز در کرج

در صورت مشاهده هرگونه موارد غیر بهداشتی مراتب را به سامانه رایگان 1512 دامپزشکی اطلاع رسانی نمایید

فردیس نیوز رئیس اداره دامپزشکی کرج از پلمپ 14 واحد متخلف که اقدام به عرضه فرآورده های خام دامی غیر مجاز نموده بودند در طی ماه فرودین خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز، در همین رابطه دکتر محمود خدری گفت:  طی بازرسی های صورت گرفته در این ماه از واحدهای عرضه کننده فرآورده های خام دامی سطح شهرستان کرج بیش از 40  صورتجلسه تنظیم و به مراجع قضایی ارسال گردید و از این تعداد 14 واحد متخلف با حکم قضایی دستور پلمپ گرفتند. و مابقی پرونده ها در جریان رسیدگی می باشند.

وی همچنین با بیان اینکه بازرسان اداره دارو و درمان دامپزشکی البرز در سال 94 محموله ای از کولین کلراید را که تاریخ مصرف منقضی شده بود را کشف و ضبط نمودند افزود: با پیگیری های انجام شده و ارسال پرونده مذبور به مراجع قضایی پس از گذشت چند ماه حکم نهایی در خصوص معدوم سازی محموله مذبور از سوی مرجع محترم قضایی صادر و محموله فوق الذکر با هماهنگی حراست دامپزشکی استان به محل مناسب منتقل و معدوم سازی گردید.

دکتر خدری در پایان ضمن تشکر از اداره کل تعزیرات حکومتی افزود با عنایت به گستردگی شهرستان کرج و وجود تعداد 1700 واحد عرضه کننده انواع فرآورده های خام دامی (گوشت،مرغ و ماهی) در بحث نظارت و کنترل با مشکلاتی مواجه هستیم ولی با برقراری اکیپ های سیار و مشترک بصورت شبانه روزی از این واحدها بازدید بعمل می آید و همچنین از شهروندان گرامی تقاضا داریم در صورت مشاهده هرگونه موارد  غیر بهداشتی مراتب را به سامانه رایگان 1512 دامپزشکی اطلاع رسانی نمایند.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز