پرداخت ۹۰۰ فقره تسهیلات اشتغال توسط صندوق کارآفرینی البرز
پرینت
#۶٩٠۶
98/11/23 چهارشنبه 19:55

پرداخت ۹۰۰ فقره تسهیلات اشتغال توسط صندوق کارآفرینی البرز

افتتاح کارگاه بسته بندی مواد غذایی در فردیس

فردیس نیوز- کارگاه بسته بندی مواد غذایی با صرف اعتبار ۴۶۰ میلیون تومان از طریق صندوق کارآفرینی امید به بهره برداری رسید.

به گزارش فردیس، نیوز، در حاشیه مراسم افتتاح این طرح که با حضور مدیر صندوق کار آفرینی استان البرز، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان فردیس در محل مرکز آموزش عالی امام خمینی به بهره برداری رسید؛ مدیر صندوق کارآفرینی امید استان البرز گفت: در این طرح که در حوزه بسته بندی مواد غذایی فعالیت می کند با استفاده از اعتبارات اشتغال روستایی برای ۱۰ نفر به صورت مستقیم و ۲۰ نفر به صورت غیر مستقیم اشتغالزایی شده است.

پرویز ایلدرمی با بیان اینکه صندوق کارآفرینی امید در راستای اهداف عالیه و توسعه مناطق روستایی و عشایری پیش می رود؛ افزود: در راستای ایجاد اشتغال پایدار وام هایی با کارمزد ۶ درصد به متقاضیان پرداخت می شود.

وی افزود: در راستای رونق تولید در سال ۹۸، باصرف اعتباری بیش از ۴۰ میلیارد تومان، حدود ۹۰۰ فقره تسهیلات اشتغال پرداخت و برای بیش از ۹۰۰ نفر اشتغال پایدار ایجاد شده است.

مدیر صندوق کارآفرینی البرز از امضای تفاهم نامه هایی در راستای سیاست های کلی صندوق کار آفرینی، در جهت رونق تولید و اشتغال خبرداد و گفت: هدف صندوق کارآفرینی دریافت کارمزد نیست؛ بلکه شناسایی افراد جویای کار و ایجاد تولید و اشتغال است.

وی افزود: صندوق کار آفرینی امید استان البرز به مناسبت دهه مبارک فجر در سطح استان بیش از ۲۰۰ طرح را آماده افتتاح داشته است.

1 دیدگاه

98/11/23 چهارشنبه 22:19
[1] اصغر حیرانی:

جناب فعالیت مابسته بندی حبوبات وادویه جات هستش ولی سرمایه کافی نداریم میتونیدراهنمایی کنید ازکجا وچطوری وام برای راه اندازی کارمون بگیریم ممنون میشم راهنمایی کنید.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری