پایان عمر «استقلال جوان» به دلیل مشکلات مالی
پرینت
#٣٢٧۶
94/10/15 سه شنبه 15:56

پایان عمر «استقلال جوان» به دلیل مشکلات مالی

فردیس نیوز- مدیرمسئول روزنامه استقلال جوان از تعطیلی این روزنامه پس از ۲۵ سال به دلیل مشکلات مالی خبر داد و گفت: تاکنون بیش از ۳۵۰ میلیون تومان بابت این روزنامه بدهی داریم.

به گزارش فردیس نیوز، علی فتح‌الله زاده از تعطیلی روزنامه استقلال جوان بعد از 25 سال به دلیل مشکلات مالی خبر داد و گفت: تمام هزینه‌های انتشار این روزنامه را به عشق هواداران استقلال به صورت شخصی پرداخت می‌کردم.

مدیر مسئول سابق باشگاه استقلال تهران ادامه داد: تاکنون بیش از 350 میلیون تومان بابت این روزنامه بدهی دارم و انتشار استقلال جوان ماهیانه 30 میلیون تومان به ما ضرر می‌زد. بنابراین فعلا تصمیم گرفتیم برای سبک شدن بدهی‌ها انتشار روزنامه را متوقف کنیم.

وی در واکنش به دریافت یارانه از سوی وزارت ارشاد گفت: برخی از روزنامه‌ها 10 هزار تیراژ دارند ولی به دروغ می‌نویسند 20 یا 30 هزار تیراژ که یارانه بیشتری بگیرند ولی ما از که صادقانه رفتار می‌کردیم یارانه‌ای ناچیز دریافت می‌کردیم که پاسخگوی نیاز روزنامه نبود.

فتح‌الله زاده با بیان اینکه هنوز مشخص نیست زمان تعطیلی این روزنامه کی به پایان برسد، در خصوص انتشار روزنامه‌ای دیگر برای باشگاه استقلال گفت: اینکه باشگاه بخواهد روزنامه‌ای دیگر را منتشر کند به سیاست‌های باشگاه برمی‌گردد و بنده در این 25 سال حتی یک ریال هم بابت انتشار روزنامه از باشگاه استقلال کمک نخواستم.

مدیرمسئول روزنامه استقلال جوان با بیان شماره 4779 روزنامه استقلال که امروز منتشر شد آخرین شماره این روزنامه است، گفت: این روزنامه از فردا روی دکه نمی‌آید.

منبع : فارس

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری
پر بازدید ها

    آخرین اخبار البرز