پاکسازی فردیس از اراذل و اوباش خطرناک
پرینت
#١١٨٧
93/10/14 يكشنبه 19:20

پاکسازی فردیس از اراذل و اوباش خطرناک

دستگیری 7 نفر از اراذل و اوباش خطرناک فردیس و حصارک کرج توسط پلیس امنیت عمومی

فردیس نیوز رئیس پلیس امنیت عمومی استان البرز با اشاره به استمرار طرح های مقابله با اراذل و اوباش خطرناک در این استان از پاکسازی شهرستان فردیس و حصارک کرج از وجود 7 نفر از اراذل و اوباش شرور خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز ، «سرهنگ  محمدعلی صفایی » با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت گزارشهایی مبنی بر اینکه یکی از اراذل و اوباش شاخص شهرستان فردیس با تهدید و ارعاب موجب ترس و وحشت عمومی و ایجاد ناامنی در منطقه شده است ، پیگیری موضوع به صورت کاملا ویژه در دستور کار ماموران اداره اطلاعات این پلیس قرار گرفت .

وی گفت : با توجه به اینکه فرد مذکور از اراذل و اوباش نامی و بسیار خطرناک منطقه می باشد پرونده با دستور مستقیم دادستان قضایی در این پلیس تحت رسیدگی قرار گرفت و پس از تکمیل شدن ادله و مستندات موجود پیرامون ضرب و شتم و ایراد خسارت ، تحقیقات تکمیلی ادامه یافت تا اینکه متهم طی عملیات ضربتی و غافلگیرانه در داخل مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از آنجا تعداد دو تیغه قمه و یک تیغه ساتور کشف شد .

رئیس پلیس امنیت عمومی استان البرز در ادامه از رسیدگی به پرونده درگیری اراذل و اوباش منطقه حصارک با دست فروشان خبر داد و گفت : رسیدگی به پرونده درگیری اراذل و اوباش منطقه حصارک با دستفروشان و دستگیری عاملان این درگیری به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره اطلاعات این پلیس قرار گرفت .

وی گفت : در بررسی ها مشخص شد که افراد دخیل در این درگیری از اراذل و اوباش نامی منطقه بوده و همگی فراری می باشند تا اینکه با انجام تحقیقات نامحسوس پلیسی در نهایت مشخص شد که یکی از متهمان متواری که از اراذل و اوباش منطقه حصارک است اخیرا به منزلش مراجعه کرده است ، بنابر این دو اکیپ اطلاعاتی از ماموران این پلیس جهت دستگیری متهم به محل مورد نظر اعزام شدند .

سرهنگ صفایی افزود : ماموران با حصول اطمینان از حضور نامبرده در منزل ضمن هماهنگی با مقام قضایی و مسدود کردن کلیه راههای فرار از جمله پشت بام و منازل اطراف وارد مکان مورد نظر شدند که در این لحظه نامبرده پس از مشاهده ماموران اقدام به فرار از طریق نرده های دیوار همسایه ها کرد .

متهم بدون توجه به اخطار پلیس از ارتفاعی حدودا چهارمتری خود را بر روی یک دستگاه پراید که در حیاط منزل یکی از همسایه ها بود پرتاب و مجددا به فرار خود ادامه داد ولی در نهایت با درایت ، هوشیاری و تلاش ماموران دستگیر و به پلیس امنیت عمومی منتقل شد .

با دستگیری متهم مذکور سایر نوچه های وی نیز که 5 نفر بودند همگی دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند .

لازم به ذکر است که از ابتدای سال جاری تا کنون 10 طرح مختلف از سوی پلیس امنیت عمومی در سطح استان به اجرا درآمده است که در این طرح ها 139 اراذل و اوباش سابقه دار و خطرناک شناسایی و دستگیر شدند.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛ آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛
طرح ترنم با هدف توسعه عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار ...
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...