پاسخ مسئولانه به یک اقدام غیر قانونی
پرینت
#۶۶٠١
98/06/26 سه شنبه 13:27

پاسخ مسئولانه به یک اقدام غیر قانونی

اخذ مجوز بهداشت محیط, مدرک لاینفک صدور جواز کسب

فردیس نیوز- رییس شبکه بهداشت شهرستان فردیس با اعلام اینکه اخذ مجوز بهداشت محیط یکی از مدارک لاینفک صدور جواز کسب در سراسر کشور است, گفت: متاسفانه این مهم در فردیس توسط برخی از اتحادیه ها نادیده گرفته می شود.

به گزارش فردیس نیوز، دکتر محمدرضا ترابی در این خصوص اظهار داشت: حقیقتِ اینکه تعداد زیادی جواز کسب توسط اتحادیه میوه و پروتئین شهرستان فردیس بدون اخذ تاییدیه بهداشت واحد های صنفی، صادر شده، صحت داشته و در برخی موارد حتی نامه بازرسی بهداشت محیط توسط اتحادیه بعد از صدور جواز صادر شده است!

وی نظارت بهداشتی کارشناسان بهداشت محیط را برای سلامت جامعه ضروری دانست و تصریح کرد: کارشناسان بهداشت محیط شهرستان فردیس به صورت مستمر به بازرسی واحد های صنفی، اعم از جواز دار و یا فاقد جواز، ادامه داده و در برخی موارد با ارائه گزارشات خود بر پلمپ واحد های صنفی فاقد شاخصه های بهداشتی تاکید دارند.

رئیس شبکه بهداشت شهرستان فردیس با قدردانی از اتحادیه های صنفی قانونمدار شهرستان گفت: ادامه روند بی توجهی به رعایت اصول بهداشتی در واحدهای صنفی، نه تنها سلامت خانواده ها را با خطر مواجه خواهد کرد, بلکه بدعتی نادرست را پایه ریزی می کند.

لازم به ذکر است که در روزهای گذشته مطلبی با مضمون "صدور چند ده جواز کسب بدون تاییدیه بهداشت توسط اتحادیه میوه و پروتئین شهرستان فردیس" منتشر کردیم که با واکنش های فراوانی همراه بود.

تحریریه فردیس نیوز،جهت تنویر افکار عمومی، آماده انعکاس نظرات نهادهای نظارتی و مسئولین مربوطه به این اقدام است.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز