پاسخ به چند ابهام در مورد بازگشایی مدارس

شورای مدرسه تصمیم خواهد گرفت

فردیس نیوز- مدیر آموزش و پرورش شهرستان فردیس و ناحیه 2 کرج از قطعیت امتحانات پایه دوازدهم در تیرماه خبر داد.


ولی اله احمدی

به گزارش فردیس نیوز، ولی اله احمدی با بیان اینکه از شنبه، 27 اردیبهشت ماه جاری حضور معلمین در مدرسه الزامی خواهد بود، گفت: هیچگونه الزامی برای حضور دانش آموزان در مدرسه وجود ندارد و این حضور بنابر نیاز دانش آموزان و جهت رفع اشکالات درسی خواهد بود.

وی افزود: بعد از روز شنبه و به فراخور حضور و استقبال دانش آموزان و خانواده ها، شورای مدرسه نسبت به برگزاری کلاس ها تصمیم گیری خواهد کرد.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فردیس و ناحیه ۲ کرج با اعلام قطعیت امتحانات پایه دوازدهم در خرداد و تیر، گفت: این امتحانات از ۱7 خرداد لغایت ۱5 تیرماه و با رعایت پروتکل های بهداشتی و در 2 گروه برگزار خواهد شد، اما برای سایر پایه ها، تاکنون تصمیمی صریح و متقن گرفته نشده و تمامی تاریخ های اعلامی گمانه زنی ای بیش نیست.

 

لازم به ذکر است که در روزهای گذشته پیام های متعددی از شما همشهریان عزیز مبنی بر لزوم حضور دانش آموزان در مدرسه و زمان امتحانات به ما رسیده بود که امیدواریم این مصاحبه پاسخی به سوالات شما همراهان گرامی باشد.


1 دیدگاه
[1] کاربر - 99/02/26 جمعه 13:44
تو رو خدا نزارید بچه هاتون برن مدرسه اگه همه برن تصمیم میگیرن کلن مدرسرو باز بزارن همه هم باید برن اون وقت آمار از اینیم که هست بیشتر میشه - پاسخ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه