پاسخ آبفای البرز به کم آبی های مشکین دشت؛
پرینت
#۶۴۶١
98/04/09 يكشنبه 18:38

پاسخ آبفای البرز به کم آبی های مشکین دشت؛

قطعی آب عمومی نداریم؛ کم آبی بعثت و منطقه سراب رفع می شود

آقانوری/ با درخواست شهروندان و پیگیری های مکرر در خصوص علت کم آبی در مناطق مختلف مشکین دشت شهرستان فردیس بویژه در منطقه شهرک بعثت، مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان البرز،  طی گفتگوی تلفنی در این خصوص توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش فردیس نیوز، علیرضا لرستانی با بیان اینکه در هیچ منطقه ای از محدوده مشکین دشت، قطعی یا اُفت فشار آب به صورت عمومی نداریم؛ گفت: در منطقه شهرک بعثت، در کوچه های قلم 1 و2 به دلیل قرار گرفتن در انتهای شبکه آبرسانی، با اُفت فشار آب مواجه بودیم که در حال حاضر  برای رفع این مشکل، تأمین نیاز و رضایتمندی شهروندان، اقدامات فنی  و ایجاد خط تقویتی در این منطقه درحال اجراست که به محض اجرا، مشکل موجود مرتفع خواهد شد.

وی با اشاره به فرارسیدن فصل گرما، افزایش میزان مصرف آب  را دلیلی برای اُفت فشار آب در طبقات بالای ساختمان های مرتفع دانست و افزود: برای رفع این مشکل،  قراردادن مخازن  و پمپ های متناسب با تعدادجمعیت هر ساختمان و مهمتر از همه،  مدیریت مصرف آب توسط شهروندان، ضروری است. در سایر موارد نیز احتمال گرفتگی کنتور یا مشکلات دیگری در انشعابات شبکه از جمله شکستگی لوله ها، ممکن است قطعی یا اُفت فشار آب را ایجاد کند که باید با ذکر آدرس دقیق به سامانه 122 اطلاع رسانی شود؛ تا در اسرع وقت نسبت به رفع آن اقدام شود.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان البرز همچنین از عدم همکاری برخی شهروندان و عدم رعایت قوانین گلایه کرد و گفت: قراردادن پمپ آب بدون مخزن و به صورت مستقیم بر روی شبکه غیرمجاز است و موجب آسیب شبکه، کاهش فشار آب در انشعابات اطراف آن و اختلال در توزیع آب خواهد شد که امیدواریم رعایت این امر مورد توجه شهروندان محترم قرار گیرد.

وی در ادامه با اشاره به فرسودگی شبکه در برخی مناطق مشکین دشت به ویژه منطقه سراب، اظهار داشت: با توجه به فرسودگی شبکه آبرسانی و انشعابات آن در منطقه سراب، اصلاح و بازسازی یک کیلومتر آن در سال گذشته انجام شده و از ابتدای امسال تا کنون نیز بیش از 1.5 کیلومتر از  شبکه آبرسانی این منطقه اصلاح شده است.

لرستانی تصریح کرد: با وجود اقدامات انجام شده، اصلاح و بازسازی شبکه آبرسانی به طول 5 کیلومتر، در منطقه سراب مورد نیاز است که با توجه به امکانات، نیروی انسانی و اعتبارات موجود، اجرای آن در دستور کار قرار دارد.  

وی در پایان با اشاره به فصل گرما و کمبود آب، از شهروندان خواست ضمن رعایت قوانین و جلوگیری از هدر رفت آب، همکاری لازم را در مدیریت مصرف آب با شرکت آبفای البرز داشته باشند.

 

 

5 دیدگاه

99/03/31 شنبه 13:47
[5] حسین شورگشتی:

برادرهای عزیزم یک هفته است خیابان طالقانی خیابان زعفرانیه رز1 شب ها اب نداریم گرمای زیاد وکرونا هم مزید برعلت شده لا اقل بگین کی درست می شه مشکل چیه زمان قطعی را از رسانه ها اعلام کنید تا یه فکری به حال خودمون بکنیم.
99/03/30 جمعه 09:22
[4] نامشخص:

والا مشکین دشت فقط روزی ۱۲ ساعت آب داریم بقیه مواقع همیشه قطعه
99/03/12 دوشنبه 20:14
[3] نامشخص:

واقعا قطعی آب نداره ؟چرا دروغ میگین تو شهرک بعثت حتی زمستانها هم آب قطعه تابستان که دیگه اینجا روزی یه ساعت هم آب نیست مخصوصا قسمت یاس و قلم اگه تجهیزات کمه برا آب رسانی پس چرا مجوز ساخت وساز میدین تو هر کوچه ای کلی ساختمان داره ساخته میشه
99/03/10 شنبه 00:36
[2] نامشخص:

چرا الکی حرف میزنید هر روز شقایق ۶ از ساعت ۳ و ۴ بعد ظهر تا بعضی موقع ها ۱۲ قطع هست
99/01/01 جمعه 00:58
[1] زهراشورگشتی:

آقای محترم کجا مشکین دشت قطعی آب نداره آب کوچه مبعث11 هر روزه قطعه تا نصفه شب لطفا رسیدگی کنید

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری
پر بازدید ها

    آخرین اخبار البرز