وعده استاندار به مردم فردیس: بیمارستان فردیس ۳۰۰ تخت خوابی می شود

منابع مالی پروژه های سفر ریاست جمهوری تأمین اعتبار شده است

فردیس نیوز- استاندار البرز گفت: با توجه به نیاز این شهرستان، تعداد تخت های بیمارستانی فردیس از ۱۶۰ به ۳۰۰ تخت بیمارستانی می رسد.

به گزارش فردیس نیوز، سیدحمیدطهائی صبح چهارشنبه در جریان بازدید از بیمارستان در حال احداث شهرستان فردیس، ضمن تبریک هفته دولت گفت:  بیمارستان 160 تخت خوابی شهرستان فردیس با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و با توجه به نیاز این شهرستان،افزایش ظرفیت پیدا کرد و قرار است که  بیمارستان 300 تخت خوابی در فردیس افتتاح شود.

وی روند احداث بیمارستان از زمان کلنگ زنی تا کنون مثبت ارزیابی کرد و افزود: امیدوارم با همت پیمانکار ، مدیریت دانشگاه و تامین اعتبار از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی به زودی شاهد اتمام این طرح باشیم.

استاندار البرز با اشاره به اینکه احداث بیمارستان شهرستان فردیس از پروژه های سفر ریاست محترم جمهور بوده است گفت: با توجه محدود بودن اعتبارات دولتی، منابع پروژه های مربوط به سفر ریاست محترم جمهورتأمین می شود  و در اختیار پیمانکاران قرار می گیرد تا در جهت سلامت جامعه قرار گیرد.

وی افزود: طرح احداث 2 بیمارستان دیگر نیز در دستور کار قرار دارد که انتظار می رود رسانه ها روند پیشرفت این طرح ها را نیز به مردم اطلاع رسانی نمایند.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه