ورود فرماندار فردیس به تشکیل کمیسیون های شورا
پرینت
#۶٢۵١
97/12/17 جمعه 15:38

ورود فرماندار فردیس به تشکیل کمیسیون های شورا

آقانوری/عضو شورای شهر فردیس گفت: در اسرع وقت کمیسیون های شورای اسلامی شهر فردیس تعیین تکلیف می شود.

به گزارش فردیس نیوز، حسین احمدوند در گفتگویی تلفنی در پاسخ به این سؤال که وضعیت کمیسیون های شورای اسلامی شهر فردیس چه می شود؟ اظهار داشت: به منظور تسریع در رسیدگی به امور شهری و بر اساس دستور فرماندار محترم شهرستان، در اولین نشست پارلمان شهری طی هفته آتی، وضعیت کمیسیون های شورای اسلامی شهر فردیس روشن می شود.

وی با اشاره به مصوبه شورای اسلامی شهر در خصوص تلفیق کمیسیون ها با هدف افزایش کارایی، گفت: اعضای پارلمان شهری برای تشکیل 3 کمیسیون عمران و خدمات شهری، حقوقی و برنامه و بودجه و کمیسیون اجتماعی و فرهنگی در قالب دو کمیسیون 6 و یک کمیسیون 7 نفره تصمیم گیری کرده بود که با مخالفت یک عضو شورا و طبق قانون، عملا برگزاری کمیسیون ها امکانپذیر نبود.

رئیس شورای اسلامی شهرستان فردیس که ریاست کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر را نیز تا کنون عهده دار بوده است، در خصوص این سؤال که چند پرونده ملکی شهروندان و مرتبط با کمیسیون عمران طی چندماهه اخیر، با عدم برگزاری کمیسیون ها بلاتکلیف مانده است؟ پاسخ داد: علاوه بر پرونده های موجود در کمیسیون عمران که هنوز در خصوص آنها تصمیم گیری نشده است؛ تعدادی از پرونده ها در دست رئیس شوراست که به دلیل عدم امکان تشکیل کمیسیون ها؛ تا کنون قابل ارائه و تصمیم گیری نبوده است. با این وصف شاید تعداد پرونده های معوقه به 30 تا 40 مورد برسد.

وی با بیان اینکه رسیدگی به امور مردم در اولویت شورای اسلامی شهر است؛ گفت: با هدف کمک به رفع مشکلات شهروندان، در صورت تعیین تکلیف کمیسیون ها با تشکیل جلسات فوق العاده و مستمر در خصوص پرونده های معوقه در حوزه عمران تصمیم گیری خواهد شد.

احمدوند در پایان اظهار امیدواری کرد که با حرکت اعضای شورای اسلامی شهر به سمت همدلی و اتحاد، رفع کمبودها و توسعه و عمران شهر فردیس در جهت رضایتمندی شهروندان محترم، دور از دسترس نخواهد بود.

1 دیدگاه

97/12/21 سه شنبه 11:01
[1] نامشخص:

می خواسستم ازین فرصت استفاده کنم و برای حذف دستفروشان از معابر و خیابان اصلی در فردیس از شورای شهر تشکر ویژه داشته باشم. امید که در تمام امور به سرعت بهبود یابند.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز