وحدت و یکدلی؛ پیام ملت ایران
پرینت
#۶٠۵۶
97/08/13 يكشنبه 18:24

وحدت و یکدلی؛ پیام ملت ایران

سالاری: روح مقاومت و استکبارستیزی در جوانان تقویت شود

آقانوری/ مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز  بر لزوم یکپارچگی و وحدت حاکمیت و ملت و تقویت روح مقاومت و استکبارستیزی در جامعه تأکید کرد.  

به گزارش فردیس نیوز، سالار قاسمی صبح امروز در جمع  دانش آموزان فردیس در راهپیمایی یوم الله 13 آبان با بیان اینکه سیزده آبان در حافظه تاریخی ملت ایران می‌درخشد گفت: 13 آبان روز تبعید امام راحل(ره) و روز مبارزه با استکبار جهانی است که دانش آموزان باید چرایی مبارزه با آمریکا و استکبار جهانی و علت شعارهای مرگ بر آمریکا را بدانند.

وی با اشاره به  دشمنی های آمریکا و سردمداران طاغوت با جمهوری اسلامی ایران، پیش از انقلاب تا کنون، خاطر نشان کرد: عناد و دشمنی آمریکا با ایران تمام شدنی نیست. 8 سال جنگ تحمیلی و تحریم ها  نتیجه دشمنی آمریکا و جنایتکاران جهانی با ملت ایران بوده و اکنون آمریکا جنگ تحریمی علیه ملت ایران به راه انداخته است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز با بیان اینکه امروز مثلث ترامپ، صهیونیزم و سعودی اعلام کردند؛ ملت ایران ۴۰ سالگی انقلاب را نخواهد دید، گفت: رئیس جمهورآمریکا  ملت ما را تهدید می کند؛ در حالیکه از حضور پرشور نوجوانان و جوانان ما در صحنه های انقلاب اسلامی بی خبر است.

وی هدف دشمنان را نا امید کردن نسل جوان از انقلاب دانست و افزود: دشمن می داند سرمایه ها و رویش های انقلاب، نوجوانان و جوانان ما، همچون شهید فهمیده ها، بهنام محمدی ها و هزاران شهید دانش آموزی هستند که جان خود را نثار حفظ انقلاب کردند.

قاسمی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران به ما عزت، استقلال، اقتدار و هویت دینی داده که نشانه فرهنگ عاشوراست، یادآور شد: آمریکا می خواهد ملت ما در برابر سلطه هایش سر تعظیم فرود آورد؛ در حالیکه با آزادی و استقلال به عنوان مهمترین ثمره جمهوری اسلامی، امروز سرنوشت ملت ایران، توسط ملت تعیین می شود و تا روزی که این ملت بر سرنوشت خود  حاکمیت دارد، خوی مبارزه با جمهوری اسلامی در استکبار جهانی خواهد بود.

وی با تأکید بر لزوم حفظ وحدت و یکپارچگی ملت بویژه جوانان در راه اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: یکدلی و یکرنگی باید پیام ما باشد و همه مسئولین و مردم باید به سمت وحدت و یکپارچگی حرکت کنند. روح مقاومت و ایثار باید در جامعه ترویج پیدا کند.

مدیر کل آموزش و پرورش البرز انتظار مهدویت را عامل حفظ جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: اگر دانش آموزان روح مقاومت، تلاش و استکبارستیزی را در خود تقویت کنند؛ این ملت هرگز شکست نخواهد خورد.

 

 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...