واکنش امام جمعه فردیس نسبت به حامیان مذاکره با آمریکا:
پرینت
#۶٨٨٠
98/11/09 چهارشنبه 13:30

واکنش امام جمعه فردیس نسبت به حامیان مذاکره با آمریکا:

پیشنهاد دهندگان مذاکره با آمریکا نمایندگان واقعی ملت ایران نیستند

فردیس نیوز- امام جمعه فردیس گفت: حق پیشنهاد دهندگان مذاکره با آمریکا، تحقیر شدن توسط آمریکا و امتناع از مذاکره است.

به گزارش فردیس نیوز، حجت الاسلام علی اکبر ایمانی در اجتماع بزرگ دکتر ایمانی فاطمیون که ظهر چهارشنبه در فردیس برگزار شد، با اشاره به روایتی از پیامبر اکرم (ص) و جایگاه ایشان نزد خدای متعال، ناراحتی فاطمه (ص) را موجب خشم و خرسندی ایشان را موجب خوشنودی خداوند تبارک و تعالی دانست.

وی در بخش دیگری به پیشنهاد مذاکره برخی مسئولان کشور با آمریکا اشاره کرد و گفت: اینان باید بدانند که مذاکره با آمریکا، یک گفتگوی معمولی نیست بلکه به معنای گوش دادن به فرمان آمریکاست.

نماینده ولی فقیه در شهرستان فردیس با بیان اینکه در سال های گذشته معنای مذاکره با آمریکا را به خوبی فهمیده ایم، تصریح کرد: دیدیم رئیس جمهور کشور آمریکا، سردار سلیمانی را بزرگ ترین تروریست خواند و با صراحت اعلام کرد که من دستور ترور وی را داده ام.

وی حضور میلیون ملت ایران در مراسم تشییع پیکر این شهید بزرگوار را جلوه ای از مبارزه و دفاع حق علیه باطل خواند و گفت: در این شرایط برخی را می بینیم که خون این شهید والا مقام هنوز خشک نشده،‌ می گویند علی رغم کار غیر انسانی آمریکا، با این کشور مذاکره می کنیم.

حجت الاسلام ایمانی با بیان اینکه حق پیشنهاد دهندگان مذاکره با آمریکا، تحقیر شدن توسط سران این کشور و امتناع از مذاکره است؛ تصریح کرد: آمریکا باید بداند که این ها نمایندگان واقعی و حقیقی ملت ایران نیستند؛ البته آمریکا نیز می داند که اینان تصمیم گیرنده برای ملت نیستند که مذاکره را قبول نکرده است.

وی با بیان اینکه تعیین کننده سیاست های کشور ایران ولایت فقیه است، تاکید کرد: ملت ایران حامی رهبری و خط ولایت فقیه است و با قدرت از عزت کشور دفاع خواهد کرد.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز