هیات داوران جشنواره "حقوق بشر آمریکایی" معرفی شدند

حسین نیرومند، کوروش پارسا نژاد و سید احسان باقری به عنوان اعضای اصلی هیأت داوران نخستین جشنواره هنری حقوق بشر آمریکایی هستند

فردیس نیوز- اعضای هیأت داوران نخستین جشنواره هنری حقوق بشر آمریکایی معرفی شدند.

به گزارش فردیس نیوز، حسین نیرومند، کوروش پارسا نژاد و سید احسان باقری به عنوان  اعضای  اصلی هیأت داوران نخستین جشنواره هنری حقوق بشر آمریکایی معرفی شدند.

اعضای اصلی هیأت داوران در سه گرایش کاریکاتور، گرافیک و عکاسی فعالیت هنری گسترده ای داشته اند و بخش های مختلف جشنواره از جمله موشن گرافیک، اینفوگرافیک، پوستر، عکاسی چیدمان و کاریکاتور با سرپرستی ایشان مورد کارشناسی و داوری قرار خواهند گرفت. گفتنی است حسین نیرومند، کوروش پارسا نژاد و سید احسان باقری اعضای اصلی هیأت داوران را تشکیل می دهند که رأی نهایی نسبت به آثار برگزیده را ارائه خواهند کرد و در هر بخش اساتید و هنرمندان دیگری به عنوان زیرمجموعه هیأت داوران، این اعضای اصلی را همراهی خواهند نمود.

لازم به ذکر است اولین جشنواره هنری حقوق بشر آمریکایی تا سی تیرماه 1395 تمدید گشته و مراسم اختتامیه، معرفی برگزیدگان و نمایش آثار آن در هفته دوم مردادماه همزمان با روز حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی انجام خواهد شد.

جهت اطلاع از اخبار تکمیلی  می توانید به سایت دبیرخانه مجازی جشنواره هنری حقوق بشر آمریکایی به آدرس www.artiraniha.ir  مراجعه فرمایید.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه