هیئت رئیسه مجمع عمومی شورای هماهنگی روابط عمومی های فردیس انتخاب شدند
پرینت
#۶۶۴٣
98/07/15 دوشنبه 15:23

هیئت رئیسه مجمع عمومی شورای هماهنگی روابط عمومی های فردیس انتخاب شدند

بخشدار مرکزی فردیس: در فردیس هیچ دستگاهی نباید بدون مدیر روابط عمومی باشد

فردیس نیوز- اولین  نشست مجمع عمومی شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان فردیس با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار، بخشدار مرکزی، جمعی از مدیران و نمایندگان روابط عمومی ادارات شهرستان  در محل فرمانداری برگزار واز طریق رأی گیری، اعضای هیئت رئیسه این مجمع انتخاب شدند.

به گزارش فردیس نیوز، در حاشیه  این نشست بخشدار مرکزی فردیس با اشاره به اهمیت جایگاه روابط عمومی در سازمان ها و ادارات، گفت: روابط عمومی به عنوان قلب  یک سازمان، معرفی کننده و مرکز ارتباطی  آن سازمان با سایر ادارات، مردم، رسانه ها  و پرسنل آن با مجموعه مدیریت سازمان است که در شرایط کنونی با توجه به لزوم شفاف سازی و بیان عملکرد واقعی ادارات در سطح جامعه و جلب اعتماد مردم، جایگاه روابط عمومی ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

اسماعیل صادق زاده با اظهار تأسف از اینکه در فردیس مدیران ادارات به جایگاه روابط عمومی ها توجهی ندارند؛ افزود: هر دستگاهی برای برقراری ارتباط مطلوب با جامعه، معرفی و بیان عملکرد خود، به حضور مدیر روابط عمومی نیازمند است. ادارات این شهرستان به مدیران روابط عمومی فعال و پویا نیاز دارند و مسئولان دستگاه ها  باید به این امر توجه ویژه داشته باشند.

وی با اشاره به تشکیل اولین نشست مجمع عمومی شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان فردیس، یادآور شد: این مجمع وظیفه هماهنگی بین روابط عمومی ها و سیاست گذاری کلی در خصوص فعالیت روابط عمومی ها را دارد و می تواند با برگزاری دوره های آموزشی و نظارت بر عملکرد روابط عمومی ها موجب ارتقای سطح  این جایگاه و مسئولان آن باشد.  

بخشدار مرکزی فردیس از مهمترین اهداف فرمانداری برای تشکیل مجمع عمومی شورای هماهنگی روابط عمومی ها را الزام ادارات برای معرفی مدیران روابط عمومی دانست و تأکید کرد: هیچ دستگاهی نباید بدون مدیر روابط عمومی باشد و هیئت رئیسه این مجمع موظف است؛  معرفی مدیران روابط عمومی  از سوی دستگاه ها را  پیگیری کند.  نداشتن مدیر روابط عمومی در دستگاه ها، یعنی قطع ارتباط آن اداره با جامعه و  فرمانداری پیگیری این امر را با جدیت در دستور کار قرار داده است.  

وی افزود: چند مسئولیتی مدیران روابط عمومی  در برخی دستگاه ها، به این جایگاه لطمه وارد می کند و فعالیت هیئت رئیسه  مجمع عمومی شورای هماهنگی روابط عمومی ها باید به سمت  ارتقای سطح روابط عمومی ها و رساندن آن  به جایگاه واقعی خود، حرکت کند.

گفتنی است امروز در انتخابات  اولین مجمع شورای هماهنگی روابط عمومی ها،  اولین دوره هیئت رئیسه انتخاب شدند و بر طبق رأی گیری انجام شده، رضا پاشازاده با ۱۳ رای، فرامرز لامع با ۱۲ رای،  موسی عیسی زاده با ۱۱ رای،  فاطمی نیا با ۹ رای، اعماری با 6 رأی به عنوان اعضای اصلی و خانم نادری و آقایان دریا نوش و سبزی نیز به عنوان  اعضای علی البدل و  سجاد عباسی از اداره دامپزشکی نیز به عنوان بازرس این مجمع انتخاب شدند. رئیس این مجمع شخص فرماندار و دبیر آن مدیر روابط عمومی فرمانداری است.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز