هوای البرز 11 درجه سردتر می شود

مدیر کل هواشناسی استان البرز گفت: از بعدازظهر امروز با نفوذ توده هواي سرد شمالي به منطقه و استقرار آن تا اوايل هفته آينده كاهش ۴ تا ۱۱ درجه دما پيش بيني مي شود

فردیس نیوز- مدیر کل هواشناسی استان البرز گفت: از بعدازظهر امروز با نفوذ توده هواي سرد شمالي به منطقه و استقرار آن تا اوايل هفته آينده كاهش ۴ تا ۱۱ درجه دما پيش بيني مي شود.

به گزارش فردیس نیوز، منصور رحمانیان ضمن اعلام خبر فوق افزود: : طي ۲۴ ساعت آينده آسمان استان ابري و مه آلود، در بعضي ساعات بارش برف پيش بيني مي شود.

وی ادامه داد: روز پنجشنبه تا صبح جمعه هفته جاری ، با ورود جريانات جنوبي بر شدت بارش ها افزوده شده ، بارش برف، درپاره اي نقاط رعدوبرق و بارش تگرگ وزش باد شديد و در ارتفاعات احتمال پديده كولاك و متعاقب آن رخداد بهمن مورد انتظار مي باشد. 

مدیر کل هواشناسی گفت: دمای هوا در 48 ساعت آینده بین 2 تا 8- درجه متغیر خواهد بود.

وی افزو.د: توصيه مي شود بدليل بارش برف و مه آلودگي و كاهش ديد افقي در جاده هاي كوهستاني منتهي به استان البرز تمهيدات لازم جهت جلوگيري از اختلال در تردد جاده اي بكار گرفته شود. همچنین با توجه به پيش بيني كاهش دماي هوا توصيه مي شود در مصرف حامل هاي انرژي از سوی شهروندان صرفه جویی تمهيدات لازم  توسط مسئولین بكار گرفته شود.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه