هنرمند شوید

ثبت نام تخصصی ترین دوره های هنری در حوزه هنری استان البرزآغاز شد

فردیس نیوز- ثبت نام دوره های تخصصی هنر همزمان با ایام فراغت در فصل تابستان در حوزه هنری استان البرز آغاز شد

به گزارش فردیس نیوز، شفیع شعله کار مدیر روابط عمومی حوزه هنری استان البرز با اعلام این خبرگفت:با شروع ایام فصل تابستان و فراغت ایجاد شده در این فصل حوزه هنری استان البرز با هدف شناسایی و جذب استعدادهای جوان  دوره های تخصصی هنر را با حضور اساتید برتر در حوزه هنری البرز برگزار مینماید.

شعله کار در این خصوص افزود:کارشناسان آموزش حوزه هنری البرز با دقت و تلاش  مثال زدنی سعی در ارائه بهترین دوره های آموزشی ویژه جوانان و نوجوانان عزیز البرزی داشته اند که با حدود بیش از 30 کارگاه و کلاس آموزشی تخصصی ترین دوره هنر در استان البرز را به مخاطبان و خانواده های خوب البرزی تقدیم کرده اند.

مدیر روابط عمومی حوزه هنری استان البرز همچنین از تقسیم بندی سطوح مختلف در این دوره ها خبر داد و گفت:کلاس و کارگاه های آموزشی در این دوره یقینا نیم نگاهی به شناسایی و جذب استعدادهای جوانان علاقه مند البرزی دارد،اما برخی از کلاس های ارائه شده  به دلیل تخصصی بودن و لزوم کیفی برگزار شدن در سطح پیشرفته و مخصوص هنرمندان برگزار میشود که بالطبع با انجام تست و آزمون اولیه هنرجویان عزیز در این دوره ها پذیرفته خواهند شد.

شعله کار همچنین به زمان ثبت نام این دوره تخصصی اشاره کرد و گفت:علاقه مندان میتوانند از تاریخ دوشنبه 10 تیرماه 94 و به مدت یک هفته هر روز از ساعت 8 صبح الی 17 با در دست داشتن مدارک به حوزه هنری استان البرز به نشانی کرج میدان نبوت،کوچه میلاد 4،حوزه هنری استان البرز مراجعه و یا از طریق ثبت نام مجازی به آدرسwww.artalborziha.ir  مراجعه نمایند.

همچنین عزیزان مشتاق میتوانند در غرفه شماره 5 نمایشگاه قرآن و عترت استان البرز در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در خیابان مطهری ضمن بازدید از غرفه فوق نسبت به ثبت نام در این دوره ها اقدام نمایند

شعله کار افزود:بدیهی است اولویت حضور در کلاس و استفاده از دوره های فوق متعلق به هنرجویان و علاقه مندانی است که سریعتر ثبت نام نموده باشند.
گفتنی است عناوین این دوره های تخصصی بر روی همین درگاه مجازی قابل رویت خواهد بود.

شایان ذکر است علاقمندان جهت آشنایی بیشتر با نحوه فعالیتهای حوزه هنری استان البرز و اطلاع از برنامه های در  حال انجام حوزه هنری میتوانند به پایگاه مجازی این مرکز به آدرس www.artalborz.ir  مراجعه و از آخرین رویدادهای هنری استان نیز مطلع گردند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه