همت سازمان آتش نشانی در تخلیه سیلاب های فردیس
پرینت
#٧٠٠٧
99/01/23 شنبه 20:49

همت سازمان آتش نشانی در تخلیه سیلاب های فردیس

فردیس نیوز- سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس از چهار مورد تخلیه سیلاب در این شهر در جریان بارش‌های اخیر خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز، حسین عاشوری با بیان اینکه امدادگران سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس در جریان بارش‌های اخیر به حالت آماده‌باش درآمده‌اند، اظهار کرد: در ۷۲ ساعت گذشته چهار مورد تخلیه سیلاب در محدوده خیابان اهری، بلوارهای سیلو و بیات فردیس انجام شده است.

وی از اعزام ۳۲ دستگاه خودرو عملیاتی و ۶۵ نیروی آتش‌نشان برای تخلیه سیلاب، امداد رسانی به سرنشینان خودرو ها، امداد و نجات و موارد دیگر در روز های بارانی اخیر خبر داد و اضافه کرد: نیروهای خدمات‌رسان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس تا مساعد شدن شرایط جوی در حالت آماده‌باش خواهند بود.

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس با بیان اینکه این سازمان به طور ۲۴ ساعته آماده خدمات‌رسانی به شهروندان است، خاطرنشان کرد: از شهروندان درخواست می‌شود در صورت بروز حادثه و یا آبگرفتی و سیلابی شدن معابر ضمن حفظ خونسردی خود، مراتب را با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس درمیان گذارند تا به سرعت نسبت به رفع آن اقدام شود.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز