همایش نسیم مهر برگزار شد

خیرین البرزی 936 خانواده زندانی را در استان پشتیبانی میکنند/ انجمن حامی خانواده های زندانی جزء 6 انجمن برتر کشور

فردیس نیوز - همایشی تحت عنوان نسیم مهر با هدف حمایت از خانواده های زندانیان استان البرز برگزار و آسیبها و کمبودهای این افراد مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش فردیس نیوز ، در روز ملی حمایت از خانواده های زندانیان، اداره امور زندان های استان البرز، همایشی با این موضوع برگزار و جمعی از خانواده های زندانیان استان البرز را به این مراسم دعوت نمود.

در این مراسم که با حضور شهردار کلانشهر کرج، برخی از اعضای شورای شهر، شورای حل اختلاف، خیرین و مسئولین دادگستری و زندانها در سالن میلاد شهرداری کرج برگزار شد، حاجی رضا شاه كرمی دادستان استان البرز، در جمع حاضران به ایراد سخنرانی پرداخت.

وی در خصوص تشکیل انجمن حمایت از خانواده های زندانیان گفت: درآمد این موسسه غیرانتفاعی از طریق خیرین تامین شده و از عمر راه اندازی آن، 30 سال میگذرد.

دادستان استان البرز افزود: این موسسه تشکیل شده است تا از آسیب پذیری دیگر اعضای خانواده جلوگیری کرده و به خانواده زندانیان خدمات رفاهی و فرهنگی ارائه شود که این انجمن موفق شده است به رتبه 6 کشوری در بین 200 انجمن سراسر کشور دست پیدا نماید.

شاه كرمی با بیان اینکه خانواده های تحت پوشش این انجمن 936 خانواده هستند گفت: كاهش جمعیت كیفری باید در میان جامعه فرهنگ سازی شده و برنامه های اساسی برای آن تدوین گردد.

وی بازدید از خانواده های مددجویان متقاضی و مساعدت و تحت پوشش قرار دادن آنان، کمک و مساعدت به مددجویان بدون ملاقات و همچنین پرداخت هزینه های درمانی به زندان های استان البرز را به عنوان دیگر برنامه های این انجمن ذکر کرد.

در پایان این مراسم خانواده های زندانیان مشکلات خود را با مسئولین حاضر درمیان گذاشتند.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه