- همایش رقص عربی محمدشهر کرج، تشکیل نشده منحل شد
پرینت
#١٩۵٨
94/03/23 شنبه 22:06

- همایش رقص عربی محمدشهر کرج، تشکیل نشده منحل شد

فردیس نیوز - همایشی نا متعارف با عنوان همایش رقص عربی در یکی از باشگاه های ورزشی محمدشهر کرج ، درست همزمان با برگزاری یک همایش بزرگ سیاسی مردمی در کرج، با حضور به موقع پلیس، تشکیل نشده منحل شد.

به گزارش فردیس نیوز ،  طبق قرار و مدارهای گذاشته شده در فضاهای مجازی و دهان به دهان نقل قول کردنها ، قرار بود که رآس ساعت 18 در یکی از باشگاه های ورزشی محمدشهر کرج ، همایشی غیر معمول و غیر متعارف تحت عنوان همایش رقص عربی با حضور جمع زیادی از باتوان مدعو، تشکیل شود.

برگزاری این همایش به صورت تأمل برانگیزی، با برگزاری یک همایش بزرگ مردمی و پرحاشیه در کرج همزمان بودمحل اجرای این برنامه در یک باشگاه ورزشی بدون مجوز ، میان یکی از خیابانهای اصلی منطقه حاشیه ای محمدشهر کرج بود. 

مکان اجرا زیر زمینی بزرگ در طبقه تحتانی یک برج با نمای سنگی بود و  آدرسی سر راست ، داشت.

بانوان با پوششهای مختلف اعم از چادری و مانتویی برای حضور در این همایش در رفت و آمد بودند و برگزار کننده این مراسم که خانمی جوان و صاحب باشگاه بود از این رفت و آمدها و هجوم جمعیت بانوان دستپاچه شده و تعدادی را از همان درب ورودی جواب کرده و به داخل راه نمیداد.

داخل باشگاه نیز فضایی ساخته شده با وسیله های ورزشی بدنسازی داشت و دور تا دور این فضا  جمعیت زیادی نشسته بودند و البته  قسمت اعظمی از فضای وسط نیز با فوم های ورزشی مفروش گردیده  و برای اجرای رقاصان آماده بود.

خانمهایی که  موفق به جا گرفتن در محل شده منتظر آغاز برنامه و خانمهای تازه وارد در حال پیدا کردن جا بودند، اجرا کنندگان هم که قرار بود به اجرای برنامه بپردازند! با لباسهای مخصوص! در وسط گود خود را با حرکات نرمشی گرم میکردند.

چند نفر هم که از پرسنل همین باشگاه بودند افراد وارد شده را آنالیز کرده و نحوه اطلاع از برنامه و حضور را جویا میشدند که ناگهان یکی از نفرات اصلی باشگاه سراسیمه به پایین پله ها آمد و خطاب به حاضران با فریاد گفـت:  از جای خود بلند و متفرق شوید و اگر کسی از شما پرسید که اینجا برنامه رقص بوده بگویید نه.

هنوز توصیه های این خانم تمام نشده بود که دو نیروی پلیس خانم با حضور خود، به روند اجرای این همایش غیر معمول و سوال بر انگیز پایان دادند.

کارکنان باشگاه، شرکت کنندگان را با خشونت و به سرعت بیرون میکردند و صاحب باشگاه نیز از وجود برنامه ای که قرار بوده در این مکان اجرا شود اظهار بی اطلاعی میکرد.

خلاصه یک گردهمایی عجیب و شاید به نوعی هدایت شده ! با حضور به موقع پلیس منحل شد تا راه رایج شدن غیر معمولها و قبح شکنی ها تا حدودی بسته شود.  

منبع : تیتر یک

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز سیل مهربانی همکلاسی های البرز
و مشارکت بیش از 700 مدرسه و مرکز آموزشی در آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج ...