هزاران بار تأسف از چاقو !

حمله خونین اوباش به پارکینگ خانه مسکونی در گوهردشت کرج !

فردیس نیوز - اعتراض ۲ مرد میانسال در منطقه ی اشتراکی گوهردشت به تجمع عده‌ ای از اوباش در مقابل پارکینگ خانه‌ شان، سرنوشت خونینی را برایشان رقم زد.

به گزارش فردیس نیوز ، مردان جوان که گویا از اعتراض مردان میانسال عصبانی شده بودند با چاقو و قمه به آنها حمله کردند و حادثه هولناکی را رقم زدند.

این حادثه شامگاه سوم آذر‌ماه در خیابان 17 اشتراکی در منطقه رجایی‌ شهر کرج رخ داد. آن شب 2 مرد 61 و 57 ساله که دوستانی صمیمی هستند، سوار بر خودروی خود وارد کوچه شدند تا به خانه‌ شان بروند.

وقتی آنها به مقابل خانه رسیدند، حدود 7جوان را دیدند که مقابل در پارکینگ ایستاده و سرگرم گفت‌وگو بودند. مرد 61 ساله شیشه ماشین را پایین کشید و از مردان جوان خواست آنجا را ترک کنند تا وی بتواند ماشینش را وارد پارکینگ خانه‌ اش کند. اعتراض او اما باعث عصبانیت مردان جوان شد و چند نفر از آنها با گفتن فحش و ناسزا به مردان میانسال چند ضربه به ماشین آنها زدند و کنار رفتند.

مردان میانسال که حدس می‌زدند مردان جوان در حالت عادی نباشند، تصمیم گرفتند سکوت کنند و پس از باز‌شدن در پارکینگ وارد ساختمان شوند اما مردان شرور دست بردار نبودند. آنها پشت سر مردان میانسال وارد پارکینگ شدند و درحالی‌که چاقو و قمه در دست داشتند آنها را از داخل ماشین به بیرون کشیدند و شروع به ضرب و شتم کردند.

یکی از شاهدان حادثه در گفت‌وگو با همشهری می‌گوید: آنها بی‌ محابا ضربات چاقو و قمه را بر بدن مردان میانسال وارد می‌کردند و این در حالی بود که همسایه‌ ها و شاهدان جرأت نزدیک‌شدن به آنها و مداخله در درگیری را نداشتند.او ادامه می‌دهد: در همین هنگام پسر یکی از مردان میانسال که دانشجوی کارشناسی ارشد است از پله‌ها پایین آمد و با دیدن پیکر غرق خون پدرش به کمک او رفت اما مهاجمان به او نیز حمله و چندین ضربه چاقو به بدنش وارد کردند طوری که یکی از ضربات به قسمتی از ریه‌ اش وارد شد و او را چند روز در بیمارستان بستری کرد.

مردان مهاجم پس از این حمله خونین به سرعت از ساختمان خارج شدند و برخی از آنها سوار بر یک خودروی پژو و بقیه نیز با پای پیاده فرار کردند. پسر یکی از مجروحان حادثه نیز به همشهری می‌گوید: به محض اطلاع از ماجرا پدرم و 2مجروح دیگر را به بیمارستان بردیم. پزشکان می‌گفتند یکی از ضربات چاقویی که به بدن دوست پدرم وارد شده از کنار قلب او عبور کرده و تنها یک معجزه باعث شده که وی از خطر مرگ نجات پیدا کند.

او ادامه می‌دهد: پس از این ماجرا با حضور در کلانتری 19 باغستان از مهاجمان شکایت کردیم اما با گذشت چند روز از ماجرا هنوز هیچ نتیجه‌ای حاصل نشده است. هر بار که به کلانتری می‌رویم به ما جواب نمی‌دهند؛ حتی مجبور شده‌ایم که خودمان دنبال برخی استعلامات برویم. مرد جوان می‌گوید: با اینکه شاهدان شماره پلاک خودروی مهاجمان را یادداشت کرده‌اند اما روند رسیدگی به پرونده کند است و این در حالی است که حمله مهاجمان باعث شده که مجروحان، جراحات سختی ببینند و چند روز در بیمارستان بستری باشند. براساس این گزارش تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری عاملان این حمله خونین ادامه دارد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه