هدف بسیج رسانه؛ حضور گسترده، قانونی و آگاهانه مردم در عرصه فعالیت های رسانه ای

نوروزی فر : تقویت و توسعه بسیج رسانه مستلزم تهیه و تصویب قانونی خاص است

فردیس نیوز- رئیس سازمان بسیج رسانه البرز هدف از ارائه و اجرای برنامه های کاربردی این سازمان را حضور گسترده، قانونی و آگاهانه مردم در عرصه فعالیت های رسانه ای کشور عنوان کرد.

به گزارش فردیس نیوز، ابراهیم نوروزی فر در نشست شورای سازمان بسیج رسانه استان البرز که با حضور مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  استان برگزار شد، بر  اهداف بزرگ بسیج رسانه در فرهنگ سازی جامعه و حفظ آرمان های امام و انقلاب تأکید کرد.

وی افزود: با توجه به برنامه ها ی منسجم بسیج رسانه در سال جدید، استفاده از ظرفیت های اداره ارشاد نقش مؤثری در پیشبرد اهداف این سازمان دارد.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز در ادامه با اشاره به نقش مؤثر رسانه ها در جامعه گفت: با توجه به فراگیر شدن فضای مجازی در بین عموم مردم، ساماندهی افکار و جلوگیری از ترویج فرهنگ غرب در جامعه امروز در دستور کار بسیج رسانه قرار دارد و کانون بسیج بسیج رسانه استان البرز از تمام ظرفیت ها در راستای رسیدن به اهداف بزرگ خود استفاده خواهد کرد.

نوروزی فر تصریح کرد: در نظر داریم بخش گسترده ای از فعالیت های این سازمان را با کمک اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز به انجام برسانیم.

وی ترویج فرهنگ بسیجی و حفظ ارزش های والای انقلاب اسلامی را یکی از اهداف سازمان بسیج رسانه عنوان کرد و بر لزوم حمایت و همکاری همه جانبه  کلیه ارگان ها و سازمان ها در رسیدن به اهداف این سازمان تأکید کرد.

نوروزی فر با بیان اینکه تقویت و توسعه بسیج رسانه مستلزم تهیه و تصویب قانونی خاص است، گفت: تمام این برنامه ریزی ها در صورتی محقق می شود که همیاری و تعاملی قانونمند در تمام ارگان های مسئول وجود داشته باشد.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم تحقق اهداف سازمان بسیج رسانه، خاطر نشان کرد: هدف از ارائه و اجرای برنامه های کاربردی این سازمان، حضور گسترده، قانونی و آگاهانه مردم در عرصه فعالیت های رسانه ای کشور است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز در بخش پایانی سخنان خود اظهار داشت: کلیه وزارت خانه ها، موسسات و نهاد های دولتی و عمومی و شرکت هایی که به نحوی از بودجه دولتی بهره مند هستند، مجازند بخشی از فعالیت ها و طرح های فرهنگی، آموزشی و رسانه ای خود را از طریق سازمان بسیج رسانه  اجراء کنند.

وی افزود: با توجه به گسترش برنامه های سازمان بسیج رسانه و افزایش کانون های شکل گرفته در سطح استان، از اداره کل ارشاد خواست تا به این سازمان در راستای آموزش های مختلف رسانه ای و تربیت خبرنگاران تراز انقلاب دست یاری دهد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه