نیروی انتظامی؛ پیشانی جبهه امنیت
پرینت
#۵٩٩۵
97/07/13 جمعه 19:53

نیروی انتظامی؛ پیشانی جبهه امنیت

ایمانی: پیشرفت نیروی انتظامی و ارتقای امنیت در گروی اقتدار و اعتماد مردم

مزرئی/امام جمعه شهرستان فردیس گفت: نیروی انتظامی به دلیل ارتباط مستقیم بامردم در بطن جامعه، در  پیشانی جبهه امنیت قراردارد و برای برقرای امنیت باید اقتدار داشته باشد.

به گزارش فردیس نیوز، حجت الاسلام علی اکبر ایمانی در خطبه های  نماز جمعه این هفته ضمن تسلیت سالروز شهادت امام سجاد(ع) و تبریک هفته نیروی انتظامی، اقتدار و اعتماد مردم به نیروی انتظامی را دو ابزار پیشرفت این نیرو دانست و افزود: امنیت از جمله نعمت های مجهول است که تا به خطر نیافتد کسی قدرش را  نمی داند و نیروی انتظامی با دارا بودن مسئولیت سنگین تامین امنیت، از اهمیت بالایی برخوردار است.

خطیب جمعه شهرستان فردیس ایمان و اتکال به خدا، اتصال و ارتباط بیشتر با مردم و حضور در صحنه، را از جمله مولفه های ایجاد اقتدار و  سختکوشی، مجاهدت و آمادگی برای فداکاری در راه خدمت به جامعه را از موارد افزایش اعتماد مردم به نیروی انتظامی برشمرد.

وی با اشاره به مجاهدت ها و رشادت های نیروی انتظامی در مواجهه با آشوبگران، گفت: در مناسبت های مختلف و زمان استراحت مردم از جمله ایام نوروز، نیروی انتظامی مشغول فعالیت و تامین امنیت جامعه است. کم و کاستی در هر سازمانی وجود دارد اما نباید با این موارد، رشادت ها و خدمات نیروی انتظامی نادیده گرفته شود و زحمات آنها بویژه نیروی انتظامی فردیس در جهت ارتقای امنیت شهرستان جای تقدیر دارد.

ایمانی موضع رهبری در مقابل آمریکا، رأی دادگاه لاهه به نفع ایران و کاهش نرخ ارز را از اتفاقات مثبت در هفته اخیر دانست و افزود: با دخالت بانک مرکزی و تزریق ارز در بازارآزاد، کاهش نرخ ارز آغاز شد و تشویق مردم به وارد کردن ارزهای خانگی به بازار از  طریق شبکه های مجازی، دستگیری مفسدان اقتصادی و متخلفان ارزی توسط قوه قضائیه و شفاف سازی توسط رسانه ملی در کاهش  نرخ ارز تأثیرگذار بود .این امر نشان داد دولت در صورتی که تعلل نکند،  توانایی لازم در مدیریت اقتصادی کشور را دارد.  

وی با بیان اینکه افزایش نرخ ارز، بخشی به قصور در مدیریت اقتصادی توسط  دولت و بخشی نیز  به فرهنگ جامعه مربوط می شود، بر لزوم وحدت قوای سه گانه و حمایت رسانه ها بویژه رسانه ملی برای مدیریت وضعیت اقتصادی موجود تأکید کرد.

امام جمعه شهرستان فردیس با تأکید بر لزوم فرهنگسازی در جامعه و عدم احتکار کالا گفت: پیش از اینکه تحریم ایجاد شود، با ایجاد جو روانی در جامعه، ما مردم با افزایش خرید و احتکار کالا، موجب افزایش قیمت کالاها در بازار شده و تحریم ایجاد می کنیم که باید در این خصوص فرهنگسازی شود.

وی با اشاره به تعلل دولت برای انتخاب وزرای کارو صنعت، معدن و تجارت افزود: چینش تیم اقتصادی دولت و وزرایی که مسئولیت آنها به امور اقتصادی و معیشتی مردم بستگی دارد ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید مورد تئجه دولت قرار گیرد. مراودات تجاری و نفتی ما با چین و هند است اما در این کشورها  نماینده عالی نداریم. بیش از ۴ ماه است در فرانسه سفیر نداریم و این دلایل موجب می شود که به این نکته بیاندیشیم که  دولت شرایط واقعی کشور را درک نمی کند.

حجت الاسلام ایمانی بر لزوم توسعه کشور با تکیه بر  ظرفیت داخلی کشور گفت:  تحریم های ایران ۵۰ سال گذشته و اعتماد به ظرفیت های داخلی کشور موجب پیشرفت در صنعت موشکی  و غنی سازی شد. نگاه  ما باید به سرمایه های نیروی انسانی داخل کشور باشد و و به آنها اعتماد کنیم تا به تعالی و پیشرفت برسیم.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
آقای وحیدی، برنامه ای برای رفتگران فردیس دارید؟! آقای وحیدی، برنامه ای برای رفتگران فردیس دارید؟!
به رفتگران که زحمتشان دیده نمیشود توجه ویژه داشته باشید
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
تیم اقتصادی البرز مسلط و قوی عمل می کند تیم اقتصادی البرز مسلط و قوی عمل می کند
شهبازی : رونق اقتصادی و امنیت سیاسی البرز را با جدیت دنبال می کنیم ...
اتحاد مسئولان برای نیل به توسعه  البرز و ایجاد آرامش اتحاد مسئولان برای نیل به توسعه البرز و ایجاد آرامش
گشایش برخی از تنگناهای البرز نیازمند تدبیر ملی است ...
تأکید سرپرست استانداری البرز ؛ تأکید سرپرست استانداری البرز ؛
تعیین تکلیف بیمارستان امام خمینی (ره) در اسرع وقت ...
ضرورت تشکیل کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان های البرز ضرورت تشکیل کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان های البرز
شهبازی: برای سرمایه گذاری بخش خصوصی فرش قرمزی از حمایت پهن کنیم ...
راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی
توسعه صادرات غیر نفتی و اتکا به اقتصاد مقاومتی ...
معاون استاندار البرز مورد تأکید قرار داد: معاون استاندار البرز مورد تأکید قرار داد:
اهمیت فناوری و فعالیت استارتاپ ها در توسعه کشورها ...
درنشست هم اندیشی مجمع نمایندگان  استان البرز با اداره کل کتابخانه های عمومی تأکید شد؛ درنشست هم اندیشی مجمع نمایندگان استان البرز با اداره کل کتابخانه های عمومی تأکید شد؛
لزوم همکاری همه ارگان ها و ادارات استان با کتابخانه های عمومی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی ...
پیگیری توسعه فرودگاه بین المللی پیام؛   پیگیری توسعه فرودگاه بین المللی پیام؛
در پنجمین نشست کارگروه توسعه فرودگاه پیام ...