نیازهای مهسا و روزهای پردردش را دریابیم

فردیس نیوز- #مهسا_آقایی_دوست تکواندوکار ۱۳ ساله فردیسی پس از گذشت ۷ ماه از تصادف سنگین و فرو رفتن در کما، حالا در خانه بستری است و در شرایط کرونایی تامین هزینه های مورد نیاز نگهداری او که روزانه بیش از ۲۰۰ هزار تومان است برای خانواده ممکن نیست.

اگرچه در مصاحبه های قبلی اصرار من به پدر و مادر مهسا برای درخواست کمک از مردم و مسئولان بی اثر بود و عزت نفس این پدر اجازه این کار را نداد. اما در شرایط جدید که تامین هزینه یک خانواده معمولی برای هر کسی سخت است؛ قطعا مهسا نیاز به کمک دارد.

پدر مهسا میوه فروش روز بازار فردیس بوده که عملا ۷ ماه است، فرصت سر کار رفتن را نداشته و حالا که شهر تعطیل شده، علاوه بر مراقبت شبانه روزی از مهسا که تشنج های گاه و بیگاهش طاقت این پدر و مادر را طاق کرده، تهیه داروهای گرانقیمت، کرم های پوستی برای التیام زخم بستر، اقلام بهداشتی، غذای مخصوص، ....و از همه سنگینتر، تشک مواج برای جلوگیری از پیشروی زخم های تنش، کمر خانواده را خم کرده و بغض این پدر را می شکند تا اجازه دهد به آنچه دلش نمی خواست.

غلامرضا آقایی دوست، پدر مهسا می گوید: در این شرایط که همه شهر تعطیل است من چه توقعی می توانم از مردم داشته باشم . هر کس به اندازه گرفتاری و تامین هزینه های خودش بیشتر نیست. فقط باز هم عاجزانه از مردم میخواهم برای شفای بچه ام دعا کنند. سختی این روزهای کرونایی برای همه مان هست.

اما یادمان باشد این پدر و مادر اندوهی مضاعف دارند و همراه مهسا درد می کشند. امیدوارم بتوانیم با کمک های خود، اندکی از این رنج را کم کنیم. شماره کارت ۶۳۶۲۱۴۱۰۴۲۳۷۱۴۲۸ بنام سید غلام رضا آقایی رودبنه( پدر مهسا) ۶۰۳۷۹۹۸۱۲۷۲۵۱۷۴۱ به نام مهسا آقایی دوست رودبنه


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه