نمایندگان منتخب تمام تلاش خود را برای حل مشکلات مردم به کار بگیرند

فردیس نیوز- نماینده ولی‌فقیه در استان البرز بابیان اینکه بار مسئولیت نمایندگان مردم بسیار سنگین است، اظهار داشت: نمایندگان باید قدردان مردم به جهت فرصت پیش‌آمده باشند و از هر اقدامی در جهت رفع مشکلات مردم کوتاهی نکنند.

به گزارش فردیس نیوز، علی حدادی نماینده منتخب مردم استان البرز در حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج با حضرت آیت‌الله حسینی همدانی دیدار و گفتگو کرد.

آیت‌الله حسینی همدانی در این دیدار ضمن عرض تبریک به نماینده منتخب مجلس شورای اسلامی استان البرز، اهمیت و نقش مهم نمایندگی مردم را به ایشان یادآور شد. وی حضور پرشکوه مردم در انتخابات با وجود تبلیغات سوء شبکه‌های معاند را نعمت بزرگ انقلاب و دستاورد جمهوری اسلامی دانست و گفت: در این دوره از انتخابات مردم نشان دادند که علاقه‌مند به تغییر هستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز بابیان اینکه بار مسئولیت نمایندگان مردم بسیار سنگین است، اظهار داشت: نمایندگان باید قدردان مردم به جهت فرصت پیش‌آمده باشند و از هر اقدامی در جهت رفع مشکلات مردم کوتاهی نکنند.

آیت‌الله حسینی همدانی با تأکید بر اینکه نمایندگان و وکلای مردم باید مراقب اعتماد مردم باشند، عنوان کرد: باید از اشتباهات گذشته درس بگیرید و مسیر آینده را به‌خوبی انتخاب کنید.

وی تبلیغات کم‌خرج برخی از کاندیداهای منتخب در انتخابات مجلس یازدهم را حاوی یک پیام آشکار و واضح دانست و گفت: مردم از تجملات، ولخرجی و اسراف برخی از مسئولین خسته شده‌اند.

امام‌جمعه کرج در خاتمه با تأکید بر لزوم تشکیل مجلسِ جوانِ تراز انقلاب اسلامی، به نمایندگان منتخب توصیه کرد: ابتدا قدردان مردم باشید و تمام تلاش خود را برای حل مشکلاتشان به کار ببندید.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه