نماینده ایران در اسکار؛ فیلم محمد رسول الله(ص)
پرینت
#٢٧٩۶
94/07/04 شنبه 14:11

نماینده ایران در اسکار؛ فیلم محمد رسول الله(ص)

فیلم محمد رسول الله نماینده ایران در اسکار شد

فردیس نیوز- اعضای هیئت معرفی فیلم ایرانی به فرهنگستان علوم و هنرهای سینمایی به‌اتفاق آرا تصمیم نهایی را برای انتخاب فیلم «محمد رسول الله(ص)» اتخاذ کردند.

به گزارش فردیس نیوز، روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی در بیانیه‌ای با عرض تسلیت به‌مناسبت بروز فاجعه انسانی در منا همزمان با ایام سعید عید قربان، اعلام کرد: اعضای هیئت معرفی فیلم ایرانی به فرهنگستان علوم و هنرهای سینمایی، پس از بحث و بررسی‌های جدی و همچنین ملاحظه تمام جوانب امر در خصوص شش فیلم فهرست دوم جهت معرفی نماینده سینمای ایران، به‌اتفاق آرا، تصمیم نهایی را برای انتخاب فیلم «محمد رسول الله(ص)» اتخاذ کردند.

بدیهی است پیگیر‌ی‌های بعدی در زمینه ارسال فیلم و مدارک لازم از سوی بنیاد سینمایی فارابی که میزبانی جلسات را نیز به‌عهده داشته است، انجام خواهد شد. در خاتمه، بنیاد سینمایی فارابی از همکاری خوب و مطلوب خانه سینما در این زمینه سپاسگزاری می‌کند.

فرشته طائرپور و آقایان محمد بزرگ‌نیا، شهرام جعفری‌نژاد، سید روح‌الله حسینی، شادمهر راستین، رسول صدرعاملی، محمدرضا هنرمند، آرش امینی و امیر اسفندیاری در این هیئت عضویت داشتند.

سینمای نوین ایران در طول بیست و یک سال معرفی فیلم به فرهنگستان علوم و هنرهای سینمایی، در رشته بهترین فیلم خارجی زبان، به پیشینه‌ای قابل اتکا دست پیدا کرده و در دو دوره نامزدی، یک جایزه اسکار را به خود اختصاص داده است.

 

منبع :تسنیم

 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری
پر بازدید ها

    آخرین اخبار البرز