نمایشگاه دفاع مقدس با محوریت خانواده و عفاف و حجاب در فردیس برگزار شد

فردیس نیوز - فرماندار شهرستان فردیس به مناسبت هفته دفاع مقدس به همراه فرماندهی سپاه ناحیه امام رضا (ع) و فرمانده نیروی انتظامی از نمایشگاه مشترک دفاع مقدس و حجاب و عفاف فردیس بازدید به عمل آورد.

به گزارش فردیس نیوز ، این نمایشگاه که با مشارکت نیروی انتظامی و سپاه ناحیه امام رضا (ع) به مناسبت هفته دفاع مقدس در جوار ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان فردیس برپا شده است، پذیرای مسئولان شهرستان بود.

فرماندار شهرستان فردیس در این بازدید بر ضرورت برپایی چنین نمایشگاه هایی در شهرستان تاکید کرد و گفت: برگزاری اینگونه نمایشگاه ها گامی بسیار موثر در راستای ترویج فرهنگ غنی ایرانی- اسلامی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس خاطر نشان کرد: ایران اسلامی هر آنچه امروز دارد مرهون خون پاک شهدای والامقامی است که برای ترویج و نشر ارزشها و آرمان های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نکردند.

به گفته وی هفته دفاع مقدس فرصت بسیار مناسبی است تا آحاد مختلف مردم بویژه مسئولان با بازنگری عملکردها، دین خود را به نظام و انقلاب ادا کنند.

این نمایشگاه به همت بسیج خواهران سپاه ناحیه امام رضا (ع) و معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان فردیس با محور خانواده و عفاف و حجاب برگزار شد.

گفتنی است این نمایشگاه به مدت یک هفته بر پا شده و بازدید برای عموم مردم آزاد می باشد.

 


1 دیدگاه
[1] m.taherabadi73@gmail.com - 97/07/03 سه شنبه 14:15
فعلانظری ندارم - پاسخ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه