نظارت دقیق در فردیس با اجرای طرح "شهردار شب
پرینت
#۶٨٨۵
98/11/12 شنبه 09:31

نظارت دقیق در فردیس با اجرای طرح "شهردار شب

فردیس نیوز- شهردار فردیس از اجرای طرح "شهردار شب" در فردیس خبر داد و گفت: این طرح با هدف نظارت دقیق‌تر بر خدمات 24 ساعته شهرداری اجرایی می شود.

به گزارش فردیس نیوز، محمد خسرو زاده، با اشاره به تراکم بالای جمعیتی در فردیس و ضرورت ارائه خدمات شبانه‌روزی در این شهر، اظهار داشت: در نظر داریم نسبت به اجرای طرح "شهردار شب" در فردیس اقدام کنیم.

وی افزود: خدمات شهرداری، محدود به ساعات و روزهای خاصی نیست بلکه بسیاری از وظایف شهرداری در خارج از ساعت اداری و ایام تعطیل و حتی زمانیکه شهروندان در استراحت هستند، انجام می شود به همین دلیل نسبت به اجرای طرح "شهردار شب" در فردیس اقدام می‌کنیم تا نظارت بیشتری بر خدمات شبانه داشته باشیم.

به گفته خسرو زاده، نظارت بیشتر بر برنامه‌های فضای‌سبز، جمع آوری به موقع پسماندهای خانگی و حمل زباله تا مرکز دفن، تنظیف‌ معابر اصلی و فرعی، کنترل وضعیت شبانه پارک‌ و بوستان‌ها و شناسایی کاستی‌های فضای شهر در شبانگاهان از جمله روشنایی و غیره از فعالیت‌های عمده شهردار شب است.

وی تاکید کرد: در ایام تعطیلات و ساعاتی از شب موضوعاتی از جمله احتمال ساخت و ساز غیر مجاز و تخلیه خاک و نخاله های ساختمانی وجود دارد که تشدید نظارت بر عملکرد نیروها و اتخاذ تصمیمات مناسب و به‌موقع، تاثیر بسزایی در رضایتمندی شهروندان دارد.

شهردار فردیس تصریح کرد: با اجرای این طرح، هریک از مدیران فرصت تجربه‌اندوزی جدیدی را بدست می‌آورد که بسیار حائز اهمیت است.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری