نصب ۱۵۰ بنر آموزش پیشگیری از ابتلاء به ویروس کرونا در فردیس ‌
پرینت
#۶٩۶٠
98/12/19 دوشنبه 16:59

نصب ۱۵۰ بنر آموزش پیشگیری از ابتلاء به ویروس کرونا در فردیس ‌

سطوحی که شهروندان با آن در تماس هیتند؛ ضدعفونی می شود

فردیس نیوز- شهردار فردیس گفت: مدیریت شهری فردیس سطوحی که شهروندان با آن در تماس هستند را در راستای پیشگیری از ابتلاء به ویروس کرونا به طور مداوم ضد عفونی می کند.

به گزارش فردیس نیوز، محمد خسرو زاده با اشاره به اینکه مدیریت شهری فردیس از ابتدای قضیه ابتلاء به ویروس کرونا در استان البرز، با تمام توان در راستای اطلاع رسانی، فرهنگ سازی و مقابله با این ویروس اقدام کرده است، اظهار کرد: تا کنون بیش از 150 بنر در راستای اطلاع رسانی و آموزش پیشگیری از ابتلاء به ویروس کرونا در فردیس نصب شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه همکارانم در سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری فردیس نسبت به توزیع بیش از 10 هزار بروشور آموزش پیشگیری از ابتلاء به ویروس کرونا در شهر اقدام کرده اند، اضافه کرد: همچنین بیش از 3 هزار پوستر در شهر نصب و 12 هزار و 500 پیامک آموزشی نیز در همین راستا به شهروندان ارسال شده است.

شهردار فردیس در بخش دیگری با بیان اینکه همکارانم در حوزه خدمات شهری شهرداری فردیس نسبت به ضد عفونی نقاط مختلف شهر اقدام می کنند، اضافه کرد: برای پیشگیری از شیوع کرونا لازم است سطوحی که شهروندان با آن در تماس هستند همچون جداره دیوار ها، پل های عابر پیاده، سرویس های بهداشتی پارک و بوستان های شهر، مساجد، ادارات خدمات رسان و غیره ضد عفونی شوند که مدیریت شهری فردیس در این راستا نسبت این مهم به طور مداوم اقدام می کند.

خسرو زاده با اشاره به اینکه در صدد هستیم نسبت به توزیع پکیج های آموزشی و پیشگیری از ابتلاء به ویروس کرونا در شهر اقدام کنیم، اضافه کرد: حفظ سلامتی شهروندان برای مدیریت شهری فردیس از اهمیت بالایی برخوردار است و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.

وی همچنین همکاری شهروندان در ریشه کن کردن ویروس کرونا را مهم اعلام کرد و افزود: از شهروندان می خواهیم که از سفر های غیر ضروری بپرهیزند و در خانه خود بمانند تا این وضعیت به پایان برسد؛ مدیریت شهری فردیس در راستای افزایش آرامش و امنیت تا پایان وضعیت اضطرار، با شیوع ویروس کرونا مقابله می کند و در کنار مردم خواهد بود.

شهردار فردیس عنوان کرد: تا عادی شدن شرایط شهر به همراه همکارانم در راستای افزایش خدمات رسانی به شهروندان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
پیام امام جمعه کرج در پی شیوع ویروس کرونا؛ پیام امام جمعه کرج در پی شیوع ویروس کرونا؛
دشمنان با سیاه نمایی و جعل اخبار کذب نخواهند توانست جامعه ما را ملتهب کنند / روحیه خود را با ارتباط ...
آیت‌الله حسینی همدانی در دیدار با نماینده منتخب مردم استان البرز در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی: آیت‌الله حسینی همدانی در دیدار با نماینده منتخب مردم استان البرز در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسل
اعتماد مردم به جوانانِ انقلابی در انتخابات نشانه‌ی ولایتمداری ملت است ...
با رای البرزی ها  دو نماینده  وارد مجلس می شوند با رای البرزی ها دو نماینده وارد مجلس می شوند
کار نماینده سوم البرز به دور دوم کشیده شد ...
برپایی ششمین همایش مرکز وکلای قوه قضائیه البرز برپایی ششمین همایش مرکز وکلای قوه قضائیه البرز
و تقدیر از وکلا و کارشناسان نمونه ...
آزادی  ۲۵  زندانی زن ندامتگاه فردیس آزادی ۲۵ زندانی زن ندامتگاه فردیس
بازدید رئیس کل دادگستری استان البرز از بند نسوان ندامتگاه فردیس ...