نشست صمیمانه خوب پور با مؤسسات فرهنگی فردیس

18مؤسسه فرهنگی شامل زبان و گرافیک رایانه در فردیس فعالیت می کنند

فردیس نیوز نشست صمیمانه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس با مسئولین مؤسسات فرهنگی به منظور  بررسی مشکلات، شناخت ظرفیت های آنها صبح امروز چهارشنبه 20 مردادماه در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش فردیس نیوز، جان محمد خوب پورگفت: 18مؤسسه فرهنگی شامل زبان و گرافیک رایانه در این شهرستان فعالیت می کنند که در نشستی با بررسی مشکلات این موسسات و شناخت ظرفیت های آنها راهکارهای برقراری تعامل و همکاری بیشتر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه فردیس شهرستانی نوپاست که برای پیشرفت در همه حوزه ها بویژه حوزه فرهنگی نیازمند حمایت همه مسئولین، مردم و نهادهای فرهنگی، هنری است گفت: شناخت همه ظرفیت های فرهنگی و هنری تحت نظارت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فردیس، برقراری تعامل، همگرایی و هم افزایی آنها می تواند بر رفع نیازهای فرهنگی، انجام امور مختلف و ارتقای سطح فرهنگ جامعه مؤثر باشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فردیس در خصوص مشکلات مطروحه در این نشست از جمله طولانی بودن و موانع بسیار در مسیر کسب جواز اظهار داشت: در حال حاضر مراحل کسب جواز مؤسسات فرهنگی تک منظوره فردیس در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان انجام می شود که در حال پیگیری برای انجام این امور در اداره فردیس و تسهیل در خدمت رسانی به همشهریان برای کسب جواز هستیم.

وی ضمن تأکید بر اهداف اقتصاد مقاومتی گفت: اقتصاد مقاومتی نباید در حد شعار باقی بماند مؤسسات فرهنگی می توانند با اجرای برنامه های مختلف، فرهنگ استفاده از کالاهای داخلی را در جامعه  نهادینه کنند.

خوب پور با بیان اینکه خانواده فرهنگ و هنر مانند زنجیر به یکدیگر متصلند افزود: امیدواریم با همکاری و همگرایی ظرفیت های فرهنگ و هنر فردیس بتوانیم در رشد و توسعه کانون ها و موسسات فرهنگی شهرستان و تسهیل در امور آنها گام مثبتی برداریم.

،


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه